Paulie Garand – V kruhu. Track z nového EP dostáva videoklip

Paulie Garand z labelu Ty Nikdy patrí dlhodobo k tomu najlepšiemu, čo ponúka česká rapová scéna. Paulie má stále čo ponúknuť aj napriek tomu, že vydal už desiatky trackov a bol súčasťou mnohých projektov, stále nemá problém s tvorbou tém a ich približovaním svojej fanúšikovskej základni. Naposledy dal o sebe výraznejšie vedieť na EP Monology, ktoré vyšlo v polovici minulého mesiaca. Skladby z tohto počinu pomaly ale isto zverejňuje aj na video platforme YouTube.

Ak Paulieho pozorne sleduješ, tak EP Monology, ktoré vyšlo v polovici decembra, určite neušlo tvojmu pohľadu. Obsahuje dovedna osem skladieb, konkrétne – Reason, Trip, Stormbreaker, Krystaly, Malcolm, V kruhu, Vekslák a S grácií. O skladbe V Kruhu je reč aj v tomto texte, objavuje sa na nej, už tradične aj Kenny Rough, ktorý je Paulieho parťákom už naozaj dlhé obdobie. Aj v tomto prípade potvrdzuje svoju producentskú kvalitu a bohaté skúsenosti, ktoré nadobudol v priebehu rokov.

Skladba V Kruhu má v sebe zaujímavý odkaz, viacero riadkov ide naozaj do hĺbky, pričom Paulie Garand dáva celému tracku sebe vlastný vibe, ktorý vie napodobniť iba málokto. K tomu dodajme zaujímavý vizuál, ktorý uzrel svetlo sveta na YouTube iba nedávno, pričom prakticky nemá negatívne hodnotenia. V čase písania tohto textu mal tento song iba sedem „nepáči sa mi to“, pričom počet lajkov bol na úrovni 655. To, myslíme si, hovorí samo o sebe.

Paulie Garand patril v minulom kalendárnom roku medzi najakatívnejších rapperov, čo sa českého a slovenského rapu týka, pričom môžeme očakávať, že v nastolenom trende bude pokračovať aj v roku 2021 a uvidíme ho na viacerých rapových skladbách či projektoch. Ako píšeme v samotnom úvode, stále má čo ponúknuť. Taktiež je na mieste si myslieť, že niečo si pripravia aj ďalší chalani z legendárneho labelu Ty Nikdy. Už si na to budeme musieť len počkať.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Máš rád Tupaca alebo GTA? Toto je pre teba povinnosť (VIDEO)

Foto: Paulie Garand – V kruhu, YouTube.com 

Odporúčame