Máš rád Tupaca alebo GTA? Toto je pre teba povinnosť (VIDEO)

Tupac je rapová legenda, aj keď už medzi nami nie je od roku 1996. GTA, alebo ak chcete, Grand Theft Auto, je zas legenda medzi videohrami. A keď tieto dve premenné spojíte, vznikne nám rovnica, ktorá funguje na široké spektrum ľudí. Poďme sa pozrieť na to, o čo konkrétne v tomto prípade ide. 

Tupac feat GTA 

O Grand Theft Auto sa v uplynulých dňoch či týždňoch hovorí pomerne často. Tvorcovia pracujú na novej edícii tejto hry, pričom hráči sa už nevedia po rokoch dočkať pokračovania. O Tupacovi sa hovorí prakticky neustále. Či už prostredníctvom spomienok, throwbackov či priamo v textoch iných umelcov.

V závere septembra vyšiel na platforme YouTube tento song od HighBoost Melody. Jedná sa o skladbu „GTA“, kde sa prirodzene nachádza Tupacov rap. Je to ale remastrovaná verzia, v ktorej sa kladie dôraz na bass. Keď sa poriadne započúvate, dozaista vám to neunikne.

Ak ste GTA niekedy hrali, rozhodne viete, o aký song ide. V mnohých z vás vyvolá veľké množstvo spomienok či nostalgie. A nemusíme písať, že emócie vyvoláva aj samotný Tupac, ktorého, keď rapoví priaznivci počujú, vždy sa na moment zamyslia nad tým, že je škoda, že neostal na tomto svete aspoň o niekoľko rokov dlhšie.

Bude vás zaujímať: 24-ročný britský raper Central Cee si podmaňuje rap game. Nielen tú v UK, ale aj svetovú. Zamerali sme sa na jeho rast a na to, ako sa dostal medzi špičku. Nechýbajú jeho doterajšie TOP songy. Viac sa dozviete po kliknutí na toto miesto

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Britannica, The Sun

Odporúčame