P.A.T. s veľkou poctou. Jeho hudba znie vo filme

Tvrdá práca prináša ovocie. P.A.T. by o tom vedel hovoriť svoje. Aktuálne sa mu dostalo veľkej pocty. Akej konkrétne?

P.A.T. je veľmi poctený

Pouličný Autor Tónov neskrýva potešenie a spokojnosť. Jeho skladba „ATTILA 2“ sa totiž dostala do pokračovania filmového príbehu slovenskej legendy zmiešaných bojových umení Attilu Végha.

P.A.T. mal svoje zastúpenie už v prvej časti, v dokumentárnom filme o Véghovi sme mohli počuť track „ATTILA“, kde sa objavili aj Rytmus a Mega M. Skladba „ATTILA 2“ je však čisto pod taktovkou Pouličného Autora Tónov.

Konkrétne sa jedná o tento song.

Ak ste túto skladbu náhodou nepočuli, je to poriadna hypeovačka. Okrem toho, „ATTILA 2“ je vec, ktorá skrýva veľa motivácie a trefných barov, takže vás môže mentálne posunúť dopredu. Celkovo, ak si vezmeme songy „ATTILA“ a „ATTILA 2“ môžeme hovoriť o zľahka prepojených skladbách, ktoré si pokojne môžete dať aj za sebou.

„Tak, bol som na pokračovaní filmu Attila a som neskutočne rád, že aj tu je použitý môj track. Je to neskutočný pocit, keď to v kine vidíšš a počuješ,“ nechal sa počuť Pouličný Autor Tónovv. „Som veľmi rád, že môžem robiť to, čo robím. Ďakujem,“ napísal P.A.T. na svojom profile na sociálnej sieti Instagram v odkaze pre fanúšikov.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: P.A.T., IG 

Odporúčame