Nik Tendo je tento rok medzi najaktívnejšími. Vonku má Restart aj Lunazar

Áno, tento rok sme boli ukrátení o festivaly a drvivú väčšinu všetkých koncertov. Áno, toto je rok, ktorý práve nefandí kultúre a ostatným odvetviam. Na druhej strane, je to rok, kedy je väčšina interpretov doma alebo v štúdiách, a teda majú možno aj viacej času na to, aby tvorili. Jedným z tých najviac aktívnych je český rapper Nik Tendo. Nik Tendo, ktorý sa pomaly, ale isto stáva tým najlepším, čo československý rap ponúka. 

https://www.instagram.com/p/CFzDB1Xhl9f/

Nik Tendo nie tak dávno informoval, že jeho tohtoročné projekty Restart a Lunazar si môžete vypočuť na Spotify, Apple Music a aj ďalších streamovacích službách. Nik Tendo vydal nové tracky na jar a následne aj na jeseň. Patrí medzi najviac aktívnych interpretov, pričom ani zďaleka sa nemôže hovoriť o tom, že by v jeho prípade išla kvantita na úkor kvality. Skôr je to naopak.

Ani Restart ani Lunazar nie sú dlhé projekty, pričom priaznivci tohto rappera by istotne boli radi, keby dĺžka bola dlhšia, ale u Nik Tenda sme si zvykli, že jednoducho tvorí týmto spôsobom. Goldcigo dokazuje prakticky každým trackom, že sa posúva dopredu nesmierne rýchlym spôsobom a uvedomujú si to aj jeho priaznivci. Fanúšikovská základňa mu totiž rastie prakticky každým dňom.

Foto: Nik Tendo, profil na Instagrame

Odporúčame