Pastor je v životnej forme. Vydáva album a v novom videosingli hovorí o „očistení“ mena

Foto: Náhľad YouTube skladby

Správa o rozpade formácie AK, ktorej rapovými členmi bolo duo Sergeia Barracudu a Pastora, všetkých fanúšikov určite prekvapila. Nasledovali disstracky ako z jednej, tak aj druhej strany. Odvtedy sa kariéry oboch aktérov posunuli.

A to k lepšiemu. Sergei sa v novom zvuku našiel, je fresh a vydal výborný album Medusa II, pričom spolupráce posúva aj za hranice Česka. Po disse Jezebel prišiel mnohými odpisovaný Pastor so svojou hudobnou odpoveďou, ktorá mnohým vyrazila dych – samozrejme v pozitívnom zmysle slova.

A Pastor v životnej forme pokračuje aj v závere roka. Jeho album Nože & Hadi je práve von, pričom vychádza spolu s videosinglom k tracku Nože. Pastor je rapovo výborný, evidentne má fanúšikom čo povedať a celá záležitosť okolo rozpadu AK mu hudobne prospela, aj keď je to na druhej strane pre fanúšikov z časti smutné konštatovanie. Každopádne my si teraz môžeme užívať tvorbu oboch členov a nový počin z dielne českého rapera vrelo odporúčame.

Za zmienku určite stojí aj výborný videoklip, o ktorý sa postaral Manolo Design a ideálne dotvára atmosféru celého singlu.

 

Odporúčame