Palermo prehovoril: Ako rap išiel v Seredi ruka v ruke s drogami

palermo

Palermo (Zdroj: IG/@palermo_official)

Pavol Mlynárik, muž, ktorý je usvedčený z predaja desiatok kilogramov pervitínu prehovoril o tom, ako to celé bolo. Samozrejme, vám je známejší pod pseudonymom Palermo, pod ktorým tvoril v rámci slovenskej rap game. Interpret, ktorý je v tejto chvíli stíhaný na slobode sa rozhodol pridať do diania v slovenskom meste Sereď viac svetla.

Palermo prehovoril, ako všetko fungovalo

Palermo je v problémoch o tom niet pochýb, jeho prípad je súčasťou série razií, ktoré nesú krycí názov VENAL, konkrétne sa jedná o VENAL 6. Je stíhaný na slobode a čaká na koonečný rozsudok. Aktuálne sa tento interpret predstavil v rozhovore na YouTube kanáli ABY_SI_VEDEL.

Vo viac ako dvojhodinovej debate sa rozhovoril o tom, ako fungoval drogový biznis v Seredi. Ako skĺbil svoj rapový život s predajom zakázaných látok a pridal aj množstvo príhod, o ktorých ste možno netušili.

Treba uznať, že Palermo hovorí vecne a pútavo. Ani to mu ale zrejme nepomôže, aby vyviazol bez trestu. Každopádne, keď sa započúvate, ani si neuvedomíte, že interview má viac ako 2 hodiny.

Toto ťa bude zaujímať: Ektor sa po dlhšej dobe ozval prostredníctvom profilu na Facebookom. Pripojil odkaz na svoj ikonický song. Čo sa ním snaží povedať? Dozvieš sa to na našom webe

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Youtube.com

Odporúčame