P.A.T. zverejnil song „Cereálie“. Čím prekvapuje v tejto skladbe?

P.A.T. sa po určitej dobe opäť pripomína rapovým fanúšikom. Pouličný Autor Tónov aktuálne zverejnil videoklip so skladbou „Cereálie“, pričom už samotný názov vzbudzuje zvedavosť. Poďte sa spolu s nami pozrieť na to, čo tento slovenský interpret zdelil svetu v zaujímavej skladbe. Nechýba samozrejme ani videoklip. 

P.A.T. ukazuje výbornú techniku

Pre niekoho to môže byť prekvapenie, pre iných nie, faktom ale je, že P.A.T ukazuje na songu „Cereálie“, že patrí medzi technických rapperov. Je to cítiť na jeho tvorbe už dlhšie, pričom, keď sa zameriate na jednotlivé aspekty jeho songov, všimnete si, že tento trend je tam naozaj prítomný.

Pochváliť by sme v tracku „Cereálie“ chceli jednotu audia a videa, pretože videoklip sa k tomuto songu naozaj výborným spôsobom hodí. Preto shout out pre Denisa Pavela, ktorý je jeho autorom a taktiež pochvala každému, kto sa na ňom taktiež podieľal.

Pouličný Autor Tónov zas potvrdzuje, tak, ako sme to písali už naposledy, že smer, ktorým sa vydal, je správny. Už teraz môžeme konštatovať, že skladba „Cereálie“ si svoju cieľovku poslucháčov dozaista nájde. A čo samotný P.A.T. napísal k tomuto songu? „Môj nový videoklip s názvom „Cereálie“ je práve teraz online na YouTube. Ďakujem za podporu. Pekný večer.“

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube/P.A.T. Official

Odporúčame