P.A.T odchádza z Rytmusovho Pozor Records: Chystá vlastný label aj album, s kamarátmi sa nelúči

P.A.T. predstavil novú skladbu

P.A.T. predstavil novú skladbu (Zdroj: Pozor Records)

#Rytmusovo vydavateľstvo Pozor Records, v ktorom roky pôsobil aj raper P.A.T prišlo o ďalšieho člena. Nedlho po odchode MegaM oznámil koniec vo vydavateľstve na svojom facebookovom profile aj P.A.T. Sám tvrdí, že je to jeho slobodné rozhodnutie, ktoré pokladá za správne. Prepojenie jeho odchodu s MegaM podľa neho neexistuje a vo vydavateľstvách to takto chodí – kto má otázky, má sa obrátiť na daného umelca. „Ako sa hovorí, nemôžeš stagnovať na jednom mieste a musíš sa pohnúť ďalej, tak som sa aj ja pohol ďalej,“ ozrejmuje v statuse.

Spomenul však všetky úspechy, ktoré s vydavateľstvom dosiahol a opakovane upozornil aj na jeho kvalitu. Rytmus podľa P.A.Ta založil label, ktorý inde nenájdeš – bol totiž vytvorený na báze kamarátstva a ako sám tvrdí, na mieru preňho. „To, že odchádzam z vydavateľstva neznamená, že odchádzam aj od kamošov,“ upozorňuje a dodáva, že s Paťom budú naďalej kamaráti a na všetky svoje úspechy pod Pozor Records nezabúda.

„Je na čase odísť z domova a začať si stavať vlastný dom!“ píše. To teda znamená založenie vlastného vydavateľstva, pod ktorého hlavičkou chce vydať už svoj ďalší album. Ten vyjde v máji, bude jeho štvrtým sólovým albumom a podľa slov Pouličného autora tónov bude niesť názov Franto 2. Tento krok by mal nakopnúť jeho kariéru a jeho hudba zďaleka nekončí.

Tešíš sa na nový album?

Zdroj: Facebook/ P.A.T
Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame