Modelka Dru: Vysoká ako trpaslík, napriek tomu vytrela všetkým zrak!

Foto: Instagram

#Najmä v období dospievania mnohé dievčatá snívajú o živote modelky. I keď sa ich sen rokmi rozplynie, v kútiku duše u každej ženy zostáva obdiv k ženám, ktoré sa prechádzajú po móle alebo fotia do tých najznámejších magazínov. Cestovanie, párty, drahé oblečenie a mnoho iných lákadiel je to, prečo je práca modelky taká žiadaná. I keď dostať sa medzi známe modelky nie je vôbec jednoduché, Dru Presta to dokázala.

Dru je 21-ročná mladá žena, pochádzajúca z Nevady, ktorá za svojím snom odišla do Los Angeles.  Jej ideou bolo dokázať, že sexapeal nemá žiadne hranice a výšku minimálne 170 centimetrov k tomu, aby zaujala, rozhodne nepotrebuje.

Dru sa narodila s achondropláziou, čo je vrodená vývinová vada, kedy človeku správne nerastú kosti. Ochorenie sa prejavuje nízky zrastom jedinca, ľudovo povedané, ide o „trpaslíkov“.  Toto ochorenie nie je liečiteľné a tak jediné, čo ľuďom s touto chorobou zostáva, je vyrovnať sa so svojím osudom. Dru sa však nezdala a podarilo sa jej preraziť v módnom biznise. Ako sama dodáva, svojim životom a kariérou modelky chce inšpirovať aj ostatných ľudí.

https://www.instagram.com/p/BdOHUJOBBhh/?hl=sk&taken-by=g0lden.bebe

https://www.instagram.com/p/BdBYKr2hSGG/?hl=sk&taken-by=g0lden.bebe

https://www.instagram.com/p/BeTMBAWhudR/?hl=sk&taken-by=g0lden.bebe

https://www.instagram.com/p/Bei58CXhMEI/?hl=sk&taken-by=g0lden.bebe

https://www.instagram.com/p/BgJ42_wHd-2/?hl=sk&taken-by=g0lden.bebe

https://www.instagram.com/p/BfzJZrgBXn-/?hl=sk&taken-by=g0lden.bebe

Odporúčame