Novinky z Instagramu: Radikal Chef hovorí o zlatej platni za Freeride 3, Separ by so spoločným trackom problém nemal

Okolo mena Radikal Chef je v posledných dňoch poriadne horúco. Príčinou je samozrejme vydanie tretieho pokračovania albumu Freeride 3, ktorý je čerstvo vonku a ty si ho môžeš celý vypočuť prakticky na všetkých streamovacích službách. Už teraz však môžme tvrdiť, že minimálne číslami by sa malo jednať o najúspešnejší Chefov počin.

Jasným dôkazom je to, že singel Čo Nám Môžu s Dymerom istý čas kraľoval YouTube trendom a skladby Nepijete Viacej Vody s Paralenom patria medzi tie absolútne najvirálnejšie na našom Spotify. Album ako celok si užíva popularity napríklad aj na iTunes. Samotný Radikal na svojom Instagrame naznačil, že album sa blíži ku skvelému bodu, ktorým je zlatá platňa.

https://www.instagram.com/p/BxK7AxQFst_/

 

 

Čo sa týka YouTubu, Radikal pustil na tejto platforme do obehu ďalší track, tentokrát s názvom Nogger, kde sa o produkciu postaral Season Productions a vizuál ošéfoval Daniel Gavenda.

Ďalšou, pre fanúšikov mimoriadne zaujímavou informáciou je Separove story, v ktorom sa ho ľudia opýtali na jeho súčasný názor na Radikala. Separ im v odpovedi napísal, že by s ním kľudne spravil track. Minulosť je teda už dávno minimálne so Separovej strany zažehnaná a my len budeme čakať, či sa ešte pred pár rokmi nepredstaviteľné kombo napokon stane realitou.

My už na záver len dodáme, že svoj kus Freeride 3 si stále môžeš zaobstarať na shope FCKTHEM, kde samozrejme nájdeš aj tradične vydarený merch.

Odporúčame