Novinky z Ameriky: Štedrá charita, nové projekty, ale aj návrat Kanyeho Westa

Novinky

Novinky z Ameriky (Zdroj: punchng.com/Sean Combs + pinterest.com/icecreamconvos + xxlmag.com)

#Chystané tracky, albumy, samé šmaky. Väčšinou. Čo zaujímavé povychádzalo na americkej rapovej scéne v priebehu posledných dní a aké novinky sme odtiaľ zachytili? Zhrnuli sme pre teba klasicky to najzaujímavejšie, čítaj ďalej!

Štedrý Diddy s masívnou charitou

Legendárny Diddy bol túto sobotu hlavným hosťom prvého ročníka Invest Festu v Atlante, ktorý ponúkal ľuďom možnosť naučiť sa čosi bližšie o investovaní, popkultúre, zábavnom priemysle a podobne skrz jedinečnú festivalovú atmosféru. Jedným z top momentov tejto vydarenej udalosti bolo aj Diddyho obrovské gesto, v rámci ktorého podaroval celý jeden milión dolárov pre platformu zlepšujúcu ekonomickú gramotnosť s názvom Earn Your Leisure.

Aby toho však samozrejme náááhodou nebolo málo, Diddy rozdával aj ďalej. Ďalší milión takto v štedrej náladičke venoval aj Jackson State univerzite v štáte Mississippi. V tomto prípade šlo konkrétne o splnenie sľubu z odovzdávania cien 2022 BET Awards.

Návrat Kanyeho?

Čoraz viac sa v svetových médiách objavujú správy o tom, že Kanye West si v tajnosti pre nás chystá svoj nový album. Nedávno bolo vraj počuť z Kanyeho hotelovej izby, ako spoločne s raperom Ty Dolla $ign pracujú na nových skladbách. Zaujímavé bude určite sledovať, ako svet Kanyeho nový počin príjme, keďže raper má za sebou sériu naozaj kontroverzných vyhlásení. V rámci nich spomenul napríklad aj to, že on má rád všetkých ľudí bez rozdielu. Aj Adolfa Hitlera… Každopádne, budeme ťa určite informovať!

Drake nás naťahuje

Sám Drake sa ešte tento jún vyjadril, že už čoskoro sa dočkáme jeho nového albumu. Po minuloročnom spoločnom projekte Her Loss s 21 Savageom oznámil kanadský raper svoj chystaný album s názvom For All The Dogs. Všetky predpoklady smerovali k tomu, že album mal byť vonku už teraz v piatok 25. augusta, čo sa však nestalo, všetci fanúšikovia sú teda vo veľkom očakávaní, ale Drake sľúbil, že sa jeho nového albumu naozaj dočkáme už čoskoro. 

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Čerstvé novinky z Ameriky: Toto sa stalo vo svetovom rape za uplynulé dni!
Novinky
Cover albumu (Zdroj: Instagram.com/champagnepapi)

Chystaný album, ktorý nám pretočí ušká

Pred pár dňami vydal uznávaný producent Mike WiLL Made-It svoj najnovší banger s hosťovačkou Lil Uzi Verta, ale to nebolo jediné, čoho sme sa od neho dočkali. Tento talentovaný rodák z Atlanty nás zároveň chystá i na to, že už sa pomaly ale isto pracuje na jeho novom albume, ktorý ponesie meno Michael. Zaujímavosť zo spomínaného tracku „Blood Moon“ je však aj to, že k jeho produkcii prispel aj svetoznámy raper J. Cole, ktorý okrem svojho talentu za micom vie celkom solídne robiť aj hudbu. Čo povieš? My sa na tento producentský album rozhodne veľmi tešíme!

Pre ďalšie novinky z domácej a svetovej scény nás nezabudni sledovať aj naďalej!

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame