50 Cent chce od fanúšičiek dostávať podprsenky: Má čo závidieť Drakeovi?

Závidí 50 Cent Drakeovi? (Zdroj: Instagram.com/50cent + lindaikejisblog.com)

#Napriek tomu, že Drake je v súčasnosti jedno z najvychytenejších mien v celosvetovom rape, stále mu chýba ešte pár rokov na to, aby sa dal považovať za skutočnú legendu. Tou legendou je však absolútne bez pochýb sám 50 Cent, ktorý je aktuálne uprostred svojho The Final Lap Tour. Najnovšie sa so svojimi fans okrem trailerov na chystaný akčňák Expendables 4 podelil o kúsok humoru. Poď sa na to pozrieť spolu s nami!

Závidí 50 Cent Drakeovi?

V jednom zo svojich posledných príspevkov na Instagrame sa 50 Cent tvári smutne, že jeho ľudia neoceňujú tak ako spomínaného Drakea práve v zmysle toho, že on nedostáva toľko podprseniek. Drakeovi totiž fanúšičky urobili takú menšiu „tradíciu“, kedy mu počas koncertov hádžu na stage podprsenky, pričom sa zároveň začali predbiehať v tom, že aké veľké košíky vlastne dostane! Fifty sa zároveň rozpráva s členom staffu, či mu vie zariadiť to, aby tiež dostával na každom koncerte toľko podprseniek, pretože mu to (s humorom) veľmi chýba k šťastiu.

Pozri si to video na vlastné oči:

V rámci toho zabodovať u Drakea s čo najväčšou podprsenkou hodenou na pódium… Sme boli pred pár dňami na interente svedkami toho, ako sa v tomto smere podarilo komusi nastoliť nový rekord. Vo videu nižšie si môžeš pozrieť, ako Drake obdivuje naozaj obrovský kus spodného prádla, ktorého veľkosť sa prekonať podarí už iba naozaj veľmi ťažko.

Ani niet veľmi divu, že mu Fifty závidí, však? Haha. 

“By the way, we don’t discriminate, though. Shout out to the girls with the small titties. Shout out to the girls with little booties, big booties, you know? All races, all faces, all places,” nechal sa Drake počuť v zmysle toho, že nezáleží na tom, či má žena veľké alebo malé prsia, veľký alebo malý zadok… Že sú krásne všetky a to je pekný odkaz, no nie?

Na čo sa môžeme tešiť?

Drake sa ešte tento jún vyjadril, že už čoskoro sa dočkáme jeho nového albumu. Po minuloročnom spoločnom projekte Her Loss s 21 Savageom oznámil kanadský raper svoj chystaný album s názvom For All The Dogs. Všetky predpoklady smerovali k tomu, že album mal byť vonku už teraz v piatok 25. augusta, čo sa však nestalo, všetci fanúšikovia sú teda vo veľkom očakávaní. 

Pár dní dozadu však bol už zverejnený oficiálny cover, ktory je v podstate kresbou Drakeovho 5-ročného syna Adonisa. Sme zvedaví, že kedy tento očakávaný projekt príde a určite ti ho potom priblížime aj vrátane nášho názoru, čiže sleduj nás aj naďalej!

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame