NOVINKY Momo, Calin a Erik Tresor vydali bangre, z ktorých sa ti zatočí hlava

Momo

Novinky z domácej muziky (Zdroj: Instagram.com/calinpan, erik_tresor + YoUtube.com/TVMOMO)

#Okrem rastliniek nám takto na jar kvitne aj hudobná scéna. Vychádza toho v poslednej dobe naozaj dosť, z čoho nám samozrejme plesajú naše fanúšikovské srdiečka. Čoho sme sa ale konkrétne dočkali za posledné dni? Máme tu pre teba 3 + 1  nových trackov, ktoré si podľa nášho skromného názoru rozhodne zaslúžia tvoju pozornosť!

Momo to chce risknúť radšej úplne sám

Sotva tri týždne prešli odvtedy, čo nám Momo vyslal takpovediac riadenú strelu v podobe silného tracku „Rare“. Ani nie o mesiac neskôr sme sa od neho dočkali fresh novinky, ktorá síce vyšla von bez videoklipu, ale o to zvučnejšia záležitosť to je!

Máme konkrétne na mysli track s názvom „Sám to risknem“, v ktorom nám Roman G. pripravil opäť silnú lyriku do vydarenej produkcie od Hoodiniho. Poď to ochutnať aj ty!

Calin & kvítek vydali videoklip ako z Ameriky

Za mikrofónom Calin a na produkcii kvítek. To je spojenie, ktoré nám so svojou novinkou „Pretty Boy“ takpovediac odšróbovala hlavičky, pretože doručilo skutočnú kvalitu. A tá je reprezentovaná nielen na samotnej hudobnej stránke, ale taktiež aj na videoklipe, ktorý tento track sprevádzal. Dostali sme totiž produkciu zámorských rozmerov, pričom v tomto filmovom klipe si okrem ďalších známych tvári zahral aj jeden z českých fitness „obrov“ Jakub Enžl.

Po Calinovom spoločnom albume Roadtrip s Viktorom Sheenom je táto skladba síce miernou zmenou v hudobnom štýle, ale za nás je to aj tak jeden obrovský palec hore!

Nový track od Erika Tresora opäť strieľa ako nabitá zbraň

Jedno z najsilnejších mien posledných rokov. To je určite bratislavský rapový matador Erik Tresor, ktorý dal v sprievode svojej novinky vedieť fanúšikom aj to, že oficiálne začína nová etapa jeho hudobnej tvorby. Od Tresora sme aktuálne totiž dostali skvelú novinkus názvom „Zbraň“, ktorá má nielen tradične úderný text, ale zároveň aj veľmi atmosférickú hudbu od francúzskeho beatmakera menom Feezy Beatz.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Alan Murin krstí debutový album TRUESELF: Buď ready na jedinečný koncert

Na ceste je zároveň spoločný projekt s Hoodinim, ktorý už piateho piaty dorazí do našich uší v podobe EP SORRY MÁMO. Zostávaj naladený/naladená!

Záverečná novinka, tentokrát od Maniaka

Na samotný záver tu však pre teba máme ešte jednu novinku z Českej Republiky. V prípade nového tracku od Maniaka ide v podstate o druhý singel z albumu s producentom menom Cheppy Beats, ktorého sa dočkáme už čoskoro. Minulý mesiac sme dostali track „Od rána a do rána“, pričom aktuálna novinka s názvom „Nestíhám žít svůj život“ opäť drží kvalitu produkcie i rapícií na vysokej úrovni. Tešíme sa na album!

Ak sa ti páčia takéto zhrnutia našej domácej hudobnej scény, určite nás nezabudni sledovať aj naďalej!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame