Nik Tendo odhaľuje tracklist nového albumu „7“

Milion+ rider Nik Tendo predstavuje svoj druhý štúdiový album, ktorý nesie názov „7“. Čo všetko už o ňom vieme?

Z dielne Milion+ po Logicovom albume a Zmrdovom double-EP vychádza ďalší projekt. Tentokrát sa o neho postará najmladší člen milion+ Nik Tendo, ktorého najviac poznáme z desiatok vydarených hosťovačiek, najmä s kolegami z M+. Ohniway ale už dokázal jeho schopnosť potiahnuť track aj sám na jeho minuloročnom debute GoldKid, alebo na EP GoldCigo. Po pár mesiacoch má pre nás pripravenú novú vec, ktorú bude tvoriť 14 trackov a plno hostí.

Ohľadom produkcie nás zrejme veľa neprekvapí, čo ale rozhodne nemusí byť negatívum. Najviac sa na albume nachádza Nikov dvorný producent Decky Beats, no nájdeme tam aj mená ako Konex, Day Six či Conspiracy Flat. O rapujúcich hostí je tiež postarané, okrem opäť ľahko predpovedateľných hostí ako Yzomandias, Karlo či Zmrd sa na albume ukážu aj mladé talenty ako Viktor Sheen, Calin či Zayo.

Z albumu sú zatiaľ vonku 2 single, a to „Hvězdy“ s Calinom a „Nevolej mi“ s Viktorom Sheenom. Máme sa rozhodne na čo tešiť. Album „7“ vychádza 27.6 a môžeme si ho predobjednať na stránke Milion+.

 

Odporúčame