Nik Tendov album sa blíži, so Shimmim ti vysvetlí, čo znamená LINGO

Nik Tendo - Lingo feat. Shimmi (official music video)

Nik Tendo - Lingo feat. Shimmi (official music video)

Nik Tenda nejak špeciálne predstavovať netreba. Pripomeňme si le to, že už prakticky o niekoľko hodín vydáva jeho nový hudobný projekt, a to „Jsem v pohodě, sem v prdeli.“ Jeden z najobľúbenejších a pre tisícky ľudí aj najlepších raperov na domácej scéne vydáva jeho CD už 30. 7. 2021. | Nik Tendo – Lingo feat. Shimmi

„Kolem sеbe jenom ty, co mám rád, jen tak nikomu nеříkám brácha“

Z nového projektu budeme zrejme v prdeli aj my, o čom nás presvedčila aj prvá ochutnávka, ktorá niesla názov Nezměníš. Tá do dnešného dňa drží vysoké miesto v rebríčku hudobných trendov na slovenskom YouTube. O projekte sme ťa informovali aj my, a to konkrétne Vavi, ktorý sa o JVPSVP rozpísal v tomto článku.

Dnes si Nik Tendo pripravil aj ďalšiu ochutnávku jeho nového sóla, a rovnako ako v prvom prípade, aj teraz ide o skladbu s videoklipom. Tento raz však okrem Nik Tenda môžeme počuť aj jedného z najkvalitnejších mladých rapperov u nás. Zrejme je ti jasné, že ide o Shimmiho, ktorý by mal v auguste vydať jeho nový projekt. Vypočuť si zatiaľ môžeš novinky s Tiscim (RAZ DVA TRI) alebo s Holdenom, TVRNFLX a Vercettim (Rarri). Vráťme sa však k novinke reprezentanta Milion Plus.

„Nerozumí mi můj slang, slang, forever krtek můj gang gang“

Čo znamená lingo? Pochopíš to zrejme aj zo samotnej skladby, no v prípade ak nie, tu máš vysvetlenie. Ide o akýsi slang alebo žargón, ktorému rozumie len určitá skupina ľudí. Videoklip sa natáčal v predajni The Streets, podobne ako pri Yzovom JTNJD. Tentokrát však neposprejovali výklad. Ďalšou zaujímavosťou je to, že videoklip bol netradične natočený na výšku, čiže si ho zrejme lepšie užiješ na tvojom mobile, či tablete. Stojí za ním Tibor Kuna a Tkeej, hudbu pripravil Holy Pontiac.

Odporúčame