Kráľovná je späť! Nicki Minaj s dvoma novými trackmi rozbila scénu

Nicki Minaj si pripravila pre svojich fanúšikov nie jeden, ale rovno dva tracky s Lil Babym!

Pár dní dozadu americká raperka vydala prvý singel roku 2022 s názvom „Do we have a problem?“, kde si na feat pozvala Lil Babyho. Postarala sa o zaujímavý počin, kde plná verzia klipu presahuje hranicu deviatich minút.

Nicki Minaj a Lil Baby krát 2

V klipe sa okrem iných objavil aj herec Cory Hardrict a Joseph Sikora známy zo seriálu Power. Raperkina rola bola inšpirovaná Angelinou Jolie z filmu Salt. Na konci tohto videa môžeme zaregistrovať zmenu beatu a takú menšiu ochutnávku ďalšieho songu. Nicki nenechala svojich fanúšikov dlho čakať a po týždni si pripravila ďalšiu vec „Bussin“, na ktorej dodal spoluprácu aj po druhý krát vyššie spomenutý Lil Baby.

Táto spolupráca podľa všetkého sadla na výbornú vzhľadom na to, že obidva tracky schytali veľké množstvo pozitívnych reakcií.

Nový album už tento rok!

Americká raperka prezradila v jednom zámorskom rozhovore, že chystá piaty štúdiový album. Práve tieto dva nové single by mali byť súčasťou jej pripravovaného nového projektu, ktorý by mal vyjsť ešte pred letom 2022.

⇒ Albumy od Nicki Minaj si vieš KÚPIŤ TU!

Ďalšie svetové spolupráce?

Nicki je známa tým, že sa rada podieľa na trackoch s áčkovými americkými interpretmi v podstate už od začiatku jej kariéry. Na konte má spolupráce s menami ako Eminem, Lil Wayne, Future, ale aj viacerými spevákmi a speváčkami. Na chystanom albume môžeme očakávať ďalšie zaujímavé featy. Prvé dve skladby sú jasným dôkazom.

Odporúčame