Nezhody sú minulosťou: Separ a Pil C pripravujú spoločný track

Vyzeralo to, že títo dvaja spoločne už tvoriť nebudú. A bola to škoda, pretože keď spolu ladili, tak im to spolu ladilo. Áno, reč je o dvojice Pil C a Separ. Nevytvárali spoločné skladby často, ale keď už, tak z toho bol poriadny hit. A teraz všetko nasvedčuje tomu, že čoskoro sa môžeme tešiť na ich ďalší feat. A to aj napriek tomu, že už-už sme si mysleli, že k niečomu takému nedôjde.

Nie je tajomstvom, že Pil C a Separ, teda lepšie povedané, Pil C a DMS nemali v posledných mesiacoch práve ideálne vzťahy. Existoval konflikt medzi dnes už bývalou priateľkou Pil C-ho a Dameho partnerkou, ktorý následne prerástol do toho, že kontakty medzi týmito rappermi akosi ochladli a prestali spolupracovať. Keď sa ukázalo, že Pil C je opäť nezadaný, aj my sme v jednom z našich článkov polemizovali nad tým, že by to mohlo vlastne znamenať otvorenie komunikácie medzi vedúcim členom labelu Comebackgang a chalanmi z DMS. Nevieme detaily a ani sa nemienime hrabať v súkromí interpretov, nie sme bulvár, ale vyzerá to, že ľady sa pohli.

Priaznivcov dostal do varu Separ, ktorý na svojom profile na sociálnej sieti Instagram napísal, že čoskoro sa jeho fanúšikovia môžu tešiť na feat MONEY2. A kto mu túto fotku komentoval? Samozrejme, tisíce ľudí, ale medzi prvými aj Pil C a SpecialBeatz. Kto si myslí, že je to náhoda, tak nevie čítať medzi riadkami. Jasné, existuje malá šanca, že to čítame zle a v konečnom dôsledku sa pomýlime my, ale myslíme si, že v tomto prípade to nebude. Ak je to pravda a Pil C so Separom pripravujú spoločný track, tak sa máme na čo tešiť. Doteraz totiž platilo, že keď sa títo dvaja objavili na spoločnej skladbe, bol z toho poriadny banger.

Okrem toho aj toto.

A v neposlednom rade toto.

Niet, čo dodať, nech už je to vonku.

Foto: Separ a Pil C, ilustračné

Odporúčame