Je bezpečné investovať peniaze do kryptomien? Pozri, ako je kontrolovaná najväčšia slovenská kypto firma

kryptomeny bitcoin okuliare tablet stol

Zorientuj sa s nami v najdôležitejších výrazoch z krypto sveta (zdroj: Getty Images)

#Ak z našich článkoch o kryptomenách náhodou nepoznáš Fumbi, tak v skratke: ide o investičnú firmu, ktorá ti vďaka svojmu portfóliu poradí kedy a do ktorej kryptomeny sa oplatí investovať. Náš článok o Fumbi si môžeš prečítať tu. V lete sa konal v poradí už tretí audit, ktorý preveril túto firmu. Ako obstál jeden z našich najpopulárnejších kryptomenových investorov?

V poradí už tretí audit

Fumbi ponúka investovanie do 25 kryptomien. Cieľom auditu preto bolo porovnať zostatok hodnôt týchto kryptomien v peňaženkách klientov s aktuálnymi hodnotami kryptomien na jednotlivých blockchainoch. No a audit vo Fumbi prebehol znova úspešne.

Táto investičná firma sa aktuálne môže pochváliť prestížnym certifikátom SGS ako prvá na Slovensku. SGS je najväčšou svetovou organizáciou v oblasti kontrolovania a certifikovania a bola založená už pred 150 rokmi. Nakoľko fungujú globálne so sídlom v Ženeve, disponujú 100 tisíc zamestnancami a prevádzkujú sieť 2600 pobočiek po svete, vieš si asi predstaviť, o aký veľký konglomerát ide.


Lákajú ťa kryptomeny? Investuj do nich s Fumbi


Prečo je dôležité robiť takýto audit?

Zrejme vieš, ako funguje väčšina spoločností, ktoré obchodujú s kryptomenami – ponúkajú investovanie cez tokeny (teda vlastnú menu), nie sú nikým kontrolovaní, nie si v nich majiteľom svojich kryptomien a sídlia v daňových rajoch. Preto je dôležité vykonávať audity, ktoré dokážu takéto firmy nájsť a predstaviť verejnosti ako zavádzajúce.

Vo Fumbi bol vykonaný takýto typ nezávislého auditu už po tretí krát. Bezpečnosť sa u nich totiž zakladá na tom, že kľúče ku kryptomenám investorov sú uložené v offline priestore, teda na papieri. Firma sa tak vie vyhnúť priamej hrozbe vo forme hackerských útokov. Taktiež bolo pri inventúre potrebné preukázanie kontroly nad prostriedkami a ich presunoch z kontrolovaných adries na novovytvorené.

Čo na to hovoria vo Fumbi

V novom portfóliu sa Fumbi rozhodlo 10 kryptomien, ktoré nevynášajú, vymeniť za 10 nových, ktorých hodnota neustále narastá. To je len ďalším dôkazom toho, ako dynamicky dokáže táto firma pracovať.

Na tretí audit sa CEO Fumbi Juraj Forgács vyjadril takto: „Snažíme sa vybudovať Fumbi, ako spoločnosť s veľkým dôrazom na dôveru a ukázať tak ľuďom, že investovanie do kryptomien vie byť bezpečné. Som veľmi rád, že sme zahájili spoluprácu s SGS Slovakia, ktorá bude pravidelne kontrolovať a certifikovať stav na našich kryptomenových peňaženkách.”

Ak teda uvažuješ nad takýmto spôsobom privyrobenia si, klikni na fumbi.network a preskúmaj množstvo výhod, ktoré táto investičná firma ponúka.

Chceš investovať do kryptomien? Vyskúšaj to s Fumbi!

Zdroj: Tlačová správa, upravená Hashtag.sk
Odporúčame