Júl na Netflixe: Nová reality show aj návrat obľúbenej série plnej záhad, ktorú si pamätáš ešte z TV

Katherine Langford v seriáli Cursed

Katherine Langford v seriáli Cursed (Zdroj: Netflix)

#Leto nás rozdelilo na dva tábory. Jedni nechcú byť ani minútu doma a dni trávia na cestách či dovolenkách, druhí zas obľubujú odpočinok v poriadne klimatizovanej izbe. Pokiaľ patríš k tým druhým (a koronakríza bola pre teba len prípravou na „gaučové“ leto), máme pre teba nálož skvelých noviniek na Netflixe, ktoré ti nesmú tento mesiac ujsť.

Say I Do: Surprise Weddings

Nový mesiac a Netflix to skúška s ďalšou novou reality show. Tie posledné sa na Slovensku vyšplhali k najsledovanejším, uvidíme, ako to bude v tomto prípade. Say I Do: Surprise Weddings sa zameriava na zamilované páry, ktoré to v živote nemajú úplne najjednoduchšie.

Slováci prepadli novej reality show na Netflixe: Zem je láva ťa extrémne pobaví!

Vďaka tejto show však dostávajú jedinečnú svadbu snov, ktorú by si inak veľmi pravdepodobne len tak nemohli dovoliť. Nehovoriac o tom, že pre nich ide o prekvapenie. A aby toho nebolo málo, tak všetko pre nich nachystá trojica špičkových expertov, ktorí žijú len pre jedno – dokonalú svadbu.

Under the Riccione Sun

Film ako stvorený na dlhý letný večer. Netflix totiž uvedie snímku Under the Riccione Sun, taliansku tínedžerskú drámu,o ktorej viac menej v určitom veku sníval azda každý z nás. Hlavne ak pochádzaš z pomerov, kde sa more nebralo ako každoročná záležitosť.

Skupinka mladých priateľov sa vyberie k moru, konkrétne na pláže v Riccone. Tam na nich čakajú letné lásky, problémy, starosti, ale aj množstvo priateľstiev, na ktoré do smrti nezabudnú. Jednoducho typická tínedžerská jednohubka, ktorej by si mal dať určite šancu.

The Baby-Sitters Club

Je len málo pravdepodobné, že budeš poznať knižnú predlohu tohto nového seriálu z dielne najväčšieho streamovacieho giganta. Séria príbehov je však v zahraničí mimoriadne obľúbená a pochádza z pera Ann M. Martin. Rovnako ako knihy, aj seriál sa venuje partii kamarátok a ich klubu na stráženie detí.

To so sebou prináša nielen množstvo problémov, ale aj úsmevných situácií, ktoré zahrejú vaše srdcia, a to aj počas horúcich letných dní. Seriál sa teší vysokým hodnoteniam od recenzentov aj bežných divákov, takže si ho určite pozri.

Unsolved Mysteries

Áno, presne tak. Legenda na vracia na televízne obrazovky a ty rozhodne musíš byť pri tom. Netflix sa rozhodol oživiť extrémne obľúbenú reláciu, ktorú u nás poznáme hlavne v jej českej mutácii pod názvom Nevyjasněné záhady.

Zaklínač bude loviť démonov na Slovensku: Megahit Netflixu sa bude natáčať čoskoro aj u nás

Ty sa tak môžeš tešiť na takmer päťhodinovú várku záhadných zmiznutí, šokujúcich vrážd, nadprirodzených stretnutí a ďalších skutočných prípadov. A je len a len na tebe, ktoré budeš považovať za vymyslené a ktoré ti nedajú v noci zaspať. No ako sa poznáme, asi to budú všetky.

Cursed

Mimoriadne očakávaný seriál od Netflixu nám prinesie známy príbeh, no vyrozprávaný úplne inak. Legendu o Artušovi pozná azda každý z nás. Ústrednou postavou ale tentokrát bude pani z jazera s názvom Nimue. Bude to práve ona, kto sa zmocní Excalibru a vydá sa na pomoc svojej ríši.

Najväčším ťahúňom je hlavne samotná predstaviteľka Nimue. Tú si zahrá Katherine Langford, ktorá je svetu známa hlavne zo seriálu 13 Reasons Why. Trailer vyzerá naozaj skvele, a tak dúfame, že sa dočkáme viac, ako len desiatich epizód, ktoré dorazia v polovici mesiaca.

Down to Earth with Zac Efron

V čase koronakrízy sa množstvo ľudí rozhodlo, že cestovanie sa tento rok stane úplným tabu. Svet sa skrýva extrémne veľa nádherných miest, ktoré by sa patrilo aspoň raz za život navštíviť. Pokiaľ hľadáš kompromis, tak tu pre teba máme Down to Earth with Zac Efron.

Pôjde o cestovateľský dokument, ktorý ti predstaví rôzne zákutia našej planéty. K tomu všetkému dostaneš ešte aj miláčika žien Zaca Efrona, ktorý ti s napnutými svalmi ešte aj všetko pekne vysvetlí. Hotový raj pre ženy, všakže?

The Old Guard

Príbeh sa točí okolo Andromache zo Scythie (Charlize Theron), ktorá vedie tím nezničiteľných žoldnierov, ktorí vraždia ľudí už celé generácie. Nie všetko je ale také, ako sa zdá byť a po tom, čo je ich skupina odhalená záhadnou spoločnosťou, sú nútení nielen čeliť skutočnosti, že nie sú na svete jediní s touto „profesiou“, ale zároveň aj bojovať o svoje životy.

Erotický megahit 365 dní od Netflixu očami muža: Ak sa ti páči, musíš byť totálne mimo

Čaká nás aj zaujímavé herecké obsadenie. Po Theron uvidíme aj hercov, ako Chiwetel Ejiofor Marwan Kenzari, Kiki Layne, Matthias Schoenaerts, Luca Marinelli, Harry Melling a Veronica Ngo. Celý projekt mala pod palcom režisérka Gina Prince-Blythewood, ktorá vychádza z komiksovej predlohy.

To však nie je ani zďaleka všetko, čo tento mesiac budeme môcť sledovať. Netflix má toho omnoho omnoho viac. Ak ťa zaujíma každý jeden nový projekt (či už pochádza priamo od streamovacieho giganta, alebo nie), klikaj sem, kde nájdeš úplne všetko. Čo hovoríš na náš výber? Ktorý projekt najviac oslovil teba?

Zdroj: whats-on-netflix.com
Odporúčame