Marec na Netflixe: Dokument o zrode Pornhubu, nové časti Shadow and Bone aj návrat obľúbeného detektíva

Jennifer Aniston a Adam Sandler

V marci na Netflixe uvidíš aj Murder Mystery 2 (Zdroj: Netflix)

#Vonku to síce vyzerá na príchod jari, ale Netflix zabezpečí, aby si mal doma zastreté. Marec bude nabitý novinkami a ide podľa nás zatiaľ o najsilnejší mesiac v roku. Návrat hlási detektív Luther, Shadow and Bone, ale aj komédia so Sandlerom a Anistonovou. Medzi novinky sme zaradili rozprávku o chlapcovi – mágovi, nočného agenta či kontroverzný dokument o Pornhube. Čo si vyberieš ty?

Tonight You’re Sleeping with Me – film (1. marec)

Novinárke vhupne do živote jej bývalý priateľ, ktorý sa jej náhle priplietol do cesty. Musí sa rozhodnúť, či chce naďalej pokračovať v manželskom vzťahu s mužom, ktorého už nemiluje, alebo si začať románik so starým známym. Nebude to však bez následkov. V poľskej komédii si zahrala Roma Gąsiorowska, známa z úspešných filmov Their Lucky Stars a 1899.

Faraway – film (8. marec)

Matka odchádza od svojich detí na dovolenku. Namierené má na jeden z chorvátskych ostrovov, kde nedávno zdedila dom. Práve tu sa začína príbeh, v ktorom znova nájde zmysel života, radosť a možno aj novú lásku. V romantickej komédii Pekne ďaleko sa môžeš tešiť na Naomi Krauss. Film nakrútila režisérka Vanessa Joop, ktorá stojí za úspešným projektom The Space Between the Lines.

Outlast – reality show (10. marec)

Šestnásť súťažiacich bojuje v náročných podmienkach aljašskej divočiny o šancu vyhrať poriadny balík peňazí. Avšak na to, aby uspeli ako jednotlivci, musia najprv spoločne ťahať za jeden povraz. Súťažnú americkú reality show Outlast vyhrá ten, kto sa nebojí drsných podmienok a nevadí mu ani plávanie v ľadovej vode či spánok v temnom lese. Nielen finančná odmena, ale aj motivácia preukázať svoje schopnosti budú hnacím motorom súťažiacich.

Luther: The Fallen Sun – film (10. marec)

Geniálny londýnsky detektív John Luther padol až na svoje úplné dno. Nevyriešený prípad mu nedovolí spávať, a tak sa rozhodne utiecť z väzenia, aby dolapil sadistického sériového vraha. Pád z nebies je filmovým spin-offom známeho britského päťsériového krimiseriálu Luther v hlavnej úlohe s oceňovaným Idrisom Elbom. Na tejto ceste si s ním zahrali aj Cynthia Erivo či Andy Serkis.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Úžasná správa pre fanúšikov Wednesday: Netflix potvrdil pokračovanie svetového seriálového fenoménu

Money Shot: The Pornhub Story – dokument (15. marec)

Money Shot bude najkontroverznejším filmom mesiaca. Prináša totiž zákulisný pohľad na zrod a následný úspech známeho webu Pornhub, a to hneď očami hercov, aktivistov či bývalých zamestnancov. Počas hodiny a pol rozpovedia, prečo dokázala stránka zarábať milióny, čo motivuje hercov a čo si vlastne o tomto podnikaní myslia. Za dokumentom stojí režisérka Suzanne Hillinger, ktorá za American Masters získala nomináciu na Emmy.

Shadow and Bone II. – seriál (16. marec)

Alina a Mal sa spoločne snažia žiť normálny život. Alina však stále skrýva, kým je a nemôže používať svoje schopnosti. Medzitým sa Darkling stáva mocnejším ako kedykoľvek predtým. Druhá séria rozsiahleho príbehu spisovateľky Leigh Bardugo bude pokrývať nielen druhú, ale aj tretiu knižnú predlohu, keďže sa príbeh stáva čoraz viac spletitým.

Do seriálu sa vrátili herci Jessie Mei Li, Ben Barnes či Archie Renaux. Seriál je stále v rukách showrunnera Erica Heisserera, ktorý bol za scenár k Arrival nominovaný na Oscara.

The Magicial’s Elephant – film (17. marec)

Odhodlaný chlapec Peter prijme od kráľa tri nesplniteľné úlohy. Výmenou za ich splnenie má byť kúzelná slonica a možnosť vydať sa vpred v ústrety svojmu osudu. Príbeh pôvodne napísala Kate DiCamillo a o jeho réžiu sa postarala Wendy Rogers. Chlapca nadaboval Noah Jupe (Tiché miesto, Le Mans ‘66) a ostatným postavám prepožičali hlasy Mandy Patinkin, Benedict Wong, Brian Tyree Henry či Miranda Richardson.

Noise – film (17. marec)

Rodina sa sťahuje do domu, v ktorom vyrastal ich otec. Ten sa rozhodne na vlastnú päsť vyšetrovať nehodu, ktorá sa stala v miestnej továrni. Kedysi v nej pracoval aj jeho otec. Na povrch sa však začínajú vynárať nepríjemné rodinné tajomstvá. V psychologickom trileri si zahrali Ward Kerremans, Sallie Harmsen a Johan Leysen.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Netflix víta rok 2023 vo veľkom: Noví Vikingovia, kriminálne minisérie, kulinárska show aj horor ako z pera Edgara Alana Poea

The Night Agent – seriál (23. marec)

Peter je agent FBI, ktorého linka je priamo prepojená s núdzovým volaním v Bielom dome. Keď prijme hovor, začína sa vynárať spiknutie priamo v sídle amerického prezidenta, ktoré otočí jeho život naruby. Napínavý akčný seriál nakrútili na motívy románu Matthewa Quirka spoločne s produkciou Sony v hlavnej úlohe sa môžeš tešiť na Gabriela Bassa (Super 8, Hillbilly Elegy).

Murder Mystery 2 – film (31. marec)

Adam Sandler využíva svoju zmluvu s Netflixom naplno. Z Nicka a Audrey Spiztovcov sú v druhej časti komediálnej krimidrámy súkromní detektívi. Jedného dňa sa po ich priateľoch akoby zľahne zem a oni sa pripletú k medzinárodnému pátraniu po ich únoscovi. Tentokrát sa príbeh bude odohrávať v Paríži a, ako asi tušíš, popri Sandlerovi sa objaví aj ďalší divácky miláčik – Jennifer Aniston.


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, Netflix
Odporúčame