Zamilovaný február na Netflixe: Romantické filmy a seriály, miniséria o golfe aj veľký návrat Formuly 1

Neflix You

Vo februári na Netflixe začína štvrtá séria You (Zdroj: Netflix)

#Prvá polovica februára sa bude na Netflixe niesť v romantickom duchu. Čakajú nás teen projekty o hľadaní pravej lásky a tešiť sa môžeš aj na prvé epizódy novej série You. Druhá polovica mesiaca patrí športom – okrem novej minisérii z prostrediu golfu priletí aj nová sezóna nekompromisnej Formuly 1. Čo si ako prvé pozrieš?

Class I. – seriál (3. február)

Traja študenti z chudobných rodín nastupujú na exkluzívnu strednú školu pre elitu z indického Dillí. Škola je však plná čudných indivíduí. Náhle ňou otrasenie vražda. Class je strhujúci dramatický seriál podľa úspešného projektu Elita, ktorý nakrútil úspešný držiteľ mnohých filmových ocenení Ashim Ahluwalia. V hlavných úlohách uvidíš Gurfateh Pirzada, Piyush Khatina  a Anjali Sivaramana.

True Spirit – film (3. február)

Húževnatá mladá Austrálčanka si ide odhodlane za svojím snom. Musí prekonať nielen strach a obavy, aby sa stala najmladším človekom na svete, ktorému sa poradí samej oboplávať celú zemeguľu. Inšpiratívnu drámu podľa skutočnej udalosti sa s herečkou Teaga Crofto rozhodla nakrútil režisérka Sarah Spillane. Rolu v snímke dostala aj oscarová Anna Paquin.

You IV. Part 1 – seriál (9. február)

Po dramatickom finále tretej série sa Joe musí vyrovnať s vraždou svojej manželky a predstieraním vlastnej smrti. Väčšina štvrtej série by sa mala odohrávať v Londýne a sem-tam zamierime aj k Nickovi do Paríža. Netflix potvrdil, že v nových epizódach bude Joe predstierať svoje alter ego Jonathana Moora, vysokoškolského profesora. Vo februári uvidíme prvých päť epizód, zvyšných päť o mesiac neskôr.

Your Place or Mine – film (10. február)

Debbie a Peter sú každý akoby z iného cesta. Keď si ale obaja prehodia na týždeň nielen svoj domov, ale aj životy, zistia, že z ich spoločného priateľstva môže byť napokon aj čosi viac. V romantickej komédii U teba alebo u mňa? sa do seba zamilujú oscarová Reese Witherspoon a Ashton Kutcher. Snímku zastrešila scenáristka filmov Diabol nosí Pradu a 27 šiat.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Netflix prišiel s nevšedným experimentom: Seriál Kaleidoscope si môžeš pozrieť v takom poradí, v akom chceš

All the Places – film (14. február)

Dvaja súrodenci, ktorí sa nevideli celých pätnásť rokov, si chcú splniť svoj detský sen, a tak spoločne vyrážajú na motorkách do Mexika. Cestou sa pokúsia napraviť svoj vzťah, ktorý v poslednom období nebol práve najlepší. V milej komédii Sem a tam od Netflixu si zahrali Mauricio Ochmann a Ana Serradilla. Za réžiu je zodpovedný známy tvorca Pitipol Ybarra.

Full Swing I. – dokumentárny seriál (15. február)

Ak máš rád dokumentárne minisérie, aj túto si zaručene zamiluješ. Dokonalý švih je pohlcujúci dokumentárny seriál, ktorý ťa zoznámi s pestrou skupinou profesionálnych golfistov a ich súkromným, ale aj verejným životom. Aké taktiky používajú pri svojej hre? Ako sa im darí vydržať tlak a napätie od fanúšikov a médií? A nad čím vlastne pri turnaji golfista uvažuje?

A Girl and an Astronaut I. – seriál (17. február)

Astronaut sa vracia späť na Zem. Po viac ako tridsiatich rokoch v kozme je návrat na planétu poriadne trpký. Jeho milovaná žena zostarla, avšak on je z nejakého dôvodu rovnako mladý ako v čase odletu. Nielen vedcov začína zaujímať, čo za tým môže byť? V prvej sérii romantického sci-fi seriálu uvidíš vedľa seba Vanessu Aleksander, Jedzeja Hycnara a Jakuba Sasaka. Seriál nakrútili susedia z Poľska.

Outer Banks III. – seriál (23. február)

Rodina Pogueovcov sa po strate zlata nachádza na úteku zo svojho rodného mesta. Nové miesto, kam zavítali, vyzerá idylicky a prívetivo, ale udalosti naberú na sile. Znova sa ocitajú na pretekoch k získaniu podkladu a znova budú bojovať aj o holý život. Do seriálu sa vracajú všetci hlavní herci na čele s Chasom Strokesom a Madelyn Cline.

Formula 1: Drive to Survive V. – dokumentárny seriál (24. február)

Hektická sezóna 2022 vo Formule 1 len za pár hodín? Aj o to sa budú snažiť tvorcovia seriálu Drive to Survive. Piata séria odhalí, čo stojí za druhým titulom Maxa Verstappena a ukáže rivalitu nielen medzi tímami, ale aj medzi pretekármi. Ako napokon skončí sezóna a ktorí piloti Formuly 1 budú musieť opustiť svoje tímy? Dokážu mladíci ukázať známym pilotom Formuly, že do motoršportu pritiekla nová krv?

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kto je Jenna Ortega? Ak si videl alebo sa chystáš pozerať Wednesday, toto o nej musíš vedieť!

We Have a Ghost – film (24. február)

Presťahovali sa do nového domu, kde nájdu ducha s tajnou minulosťou. Naraz sa z nich stávajú miláčikovia internetu. Ruka v ruke s online slávou však prichádza aj nevítaná návšteva od hláv štátu. V rodinnej komédii si vedľa seba zahrali David Harbour (Stranger Things) a Anthony Mackie (Avengers). Film nakrútil režisér hororového filmu Všetko najhoršie.


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, Netflix
Odporúčame