August na Netflixe: Priprav sa na minisériu o najhľadanejších zločinoch či skvele vyzerajúci film s Jamie Foxxom

Záber z filmu Project Power

Jedným z highlightov mesiaca bude film Project Power (Zdroj: Netflix)

#Letným prázdninám pomaly začne zvoniť umieráčik, no vysoké teploty sa stále hlásia o slovo. A možno aj viac, ako prvé júlové týždne. Pokiaľ sa chceš poriadne osviežiť, tak si otvor vychladené pivko, pusti klímu a ponor sa do obrovskej ponuky Netflixu, ktorá sa tento mesiac rozšíri o tieto tituly.

RECENZIA Netflix a Will Ferrell natočili film o Eurovízii: Stojí táto hudobná komédia za tvoj čas?

World’s Most Wanted – miniséria (5. august)

Ak máme Netflix pre niečo radi, určite je to aj kvôli skvelým dokumentom, ktoré nazerajú do myslí masových vrahov, úchylov a zločincov všeobecne. A už začiatkom augusta nás čaká nová lahôdka, ktorá pôvodne pochádza z Francúzska.

V nej sa pozrieme na päticu zvrátených osôb, ktoré sú hľadané po celom svete. Vďaka dokumentu pochopíme, prečo vyšetrovatelia z celého sveta upriamujú pozornosť na tieto osoby a prečo by mali byť za mrežami. Trailer vyzerá zaujímavo, tak dúfame, že projekt sa bude niesť na podobnej vlne.

The Rain – 3. séria (6. august)

Idylický život mladej študentky Simone sa premení na nočnú moru počas jedného jediného dažďa. Dažďa, ktorý so sebou nesie smrteľný vírus a jediný spôsob ako sa pred smrťou ochrániť, je zostať v suchu. Simone a jej brat Rasmus sú bez ďalšieho vysvetlenia zavretí v bunkri svojím otcom na päť dlhých rokov, ktorý musí po vyčerpaní zásob opustiť a zmieriť sa s krutou realitou.


Máš pocit, že si obklopený idiotmi? Vtipná príručka zmení tvoj pohľad na vec


Dánsko už nie je idylickou krajinou najspokojnejšieho obyvateľstva na svete. Nie je tu dokonca ani vláda, ktorá sa o svojich občanov tak hrdo stará … je tu len pustatina a krutá realita, na ktorú ich nikto nepripravil. Posledná tretia séria prinesie osem častí.

Work It (7. august)

Quinn Ackermanová je obyčajná študentka v poslednom ročníku, ktorá sníva o tom, že sa dostane na prestížnu univerzitu. Zhodou okolností sa jej otvára skvelá šanca, no nie je to také jednoduché, ako by si predstavovala. Jej prijatie závisí od výkonu v tanečnej súťazi.

Tá preto dokopy skupinu ragtagovú skupinu tanečníkov, ktorí sa zo seba pokúsia vydať to najlepšie, čo v nich je. A Quinn stačí už len jediné – naučiť sa tancovať. V podstate ide o typický tanečný príbeh, no bude zaujímavé sledovať ho v novom kabátiku, ktorý nám doručí Netflix.

Project Power (14. august)

Túto snímku môžeme bez akýchkoľvek pochybností označiť za jednu z najočakávanejších, čo sa tohto mesiaca týka. Hlavné úlohy si totiž strihnú Joseph Gordon-Levitt a Jamie Foxx. Tí stvárnia lovcov ilegálnych superhrdinov. Tí sa doslova premnožili po tom, ako sa na čiernom trhu objavila záhadná pilulka.

Veľkolepé finále Netflix seriálu Dark: Tento príbeh ti zamotá hlavu, prečo by si ho mal vidieť?

Práve vďaka nej sa v človeku prebudia nadľudské schopnosti. Problémom však je, že iba na krátkych päť minút. Viac ti už napovie samotný trailer, takže my len doplníme, že film si môžeš pozrieť na Netflixe už od 14. augusta.

Hoops – 1. séria (21. august)

Na Netflix mieri ďalší poriadne drzý animovaný seriál, ktorý zaujal už jednoduchým, no o to veľavravnejším trailerom. V Hoops budeme sledovať príbeh večne nadávajúceho a zle naladeného basketbalového trénera, ktorý ma jeden veľký sen. Tým je dotiahnuť svoj tím do najvyššej ligy.

Jedinými problémami sú jeho nervy a tí najmenej talentovaní chlapci, akí sa len dajú v malom meste nájsť. Vďaka tomu to vyzerá tak, že je úplne nereálne, aby sa mu sen splnil. No človek nikdy nevie, všakže. Novinku budeš môcť sledovať od 21. augusta.

Lucifer – 5. séria (21. august)

Jeden z najväčších návratov vo svete seriálov. Ten je o znudenom Luciferovi Morningstarovi, ktorý sa v pekle nudil a tak sa rozhodol navštíviť Los Angeles. Počas rokov si seriál prešiel mnohými peripetiami a pred zrušením ho zachránila petícia fanúšikov, po ktorej seriál od Foxu prebral Netflix.

Zaklínač bude loviť démonov na Slovensku: Megahit Netflixu sa bude natáčať čoskoro aj u nás

Trailer mnohým fanúšikom doslova vyrazil dych. Tvorcovia si totiž pre divákov pripravili nečakanú zápletku. Ako je z traileru všetkým jasné, Lucifer sa po srdcervúcom závere poslednej série vrátil do mesta. Všetci sú prekvapení a jeho seriálová láska Chloe nadšená. Má to len jeden háčik. Chlap, ktorý vyzerá presne ako Lucifer, nie je Lucifer.

To však samozrejme nie je všetko. Tešiť sa môžeš na množstvo ďalších projektov samotného Netflixu. K tomu všetkému ešte dostaneš aj nálož starších filmov, medzi ktoré patria napríklad prvé dve bondovky s Danielom Craigom, Jurský park (1 a 3), Nekonečný príbeh či Večný svit nepoškvrnenej mysle, kde môžeš vidieť Jima Carreyho vo vážnej úlohe.

Celý zoznam nájdeš na tomto webe. Čo si vyberieš ty? Podeľ sa s nami o svoj názor v komentároch nižšie. 

Zdroj: whats-on-netflix.com, csfd.cz, imdb.com
Odporúčame