Nerieš boli u Osťa: „Keď tvoríš pod vplyvom alkoholu, si tupý…“

Ako sme písali v závere uplynulého roka, vzniká toľko zaujímavých songov a rozhovorov, že sa k nim niektorí ľudia dostávajú až v úvode tohto kalendárneho roka. V istom ohľade to platí aj o Talk Show s Osťom, ktorá je vonku približne dva týždne. Ak ste ju ešte nevideli, poďte to spoločne s nami napraviť.

V úvode dielu si môžete vypočuť rozprávanie bývalého hokejistu Borisa Valábika, ktorý sa momentálne venuje podcasotm, moderovaniu a rôznej reklamnej činnosti. Niekedy sa zabúda na to, že bol draftovaný v prvom kole NHL a zahral si napríklad za Atlantu Trashers. Osťo ho sebe vlastným spôsobom vyspovedal a ľudia sa môžu dozvedieť viacero zaujímavých vecí. Potom prišli na rad Nerieš.

Talk Show s Osťom #9 – Boris Valábik & Nerieš

Nebudeme sa opakovať, ale v tomto type článkov nejdeme do hĺbky, aby sme vás nevyspoilovali celé interview, ktoré je priložené. Môžeme konštatovať, že chalani z Nerieš, ako Gabryell, tak aj Matej Straka, hovorili veľmi pútavo a autenticky. Nechýbajú ich skúsenosti a príhody zo súkromia, o ktorých niektorí ľudia možno nevedeli.

⇒ Albumy a merch od Neriešákov si vieš KÚPIŤ TU

Zaujímavé je, keď sa ich Osťo pýta na to, či tvoria aj pod vplyvom alkoholu. Obaja sa zhodli, že nie, pričom, keď už niečo nahrali „v nálade“, bolo to súce na vymazanie. Gabryell navyše dodal, že interpret, keď tvorí pod vplyvom, je väčšinou tupý, pretože mozog mu nefunguje tak ako v triezvosti. Okrem toho, na 100 percent nefunguje ani artikulácia. Konečný produkt by následne nebol profesionálny.

Toto si pozri tiež: Snoop Dogg oživil legendu slovenského internetu (VIDEO)

Photo credits: Osťo IG, Nerieš IG, Rap G Koláž

Odporúčame