„Nemluvit s policií!“ Odkazuje Calin na novom projekte

Calin (Zdroj: Calin archív)

Český raper a spevák Calin novým sólovým projektom odkazuje: „Nemluvit s policií!“

Člen labelu rychlí kluci po vyše roku vydal ďalší sólový album. Po predošlom úspešnom projekte Svědomí v noci zo štvrtka (10.3.2022) na piatok (11.3.2022) uzrelo svetlo sveta jeho ďalšie dielo menom POPSTAR, ku ktorému Calin pridal aj klip s tematickou skladbou „Popstar“ na YT kanáli rychlí kluci.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Calin (@calinpan)

Nová česká popstar?

Pred pár rokmi sa Calin zúčastnil speváckej súťaže, ktorú v tom čase usporiadal čerstvý vtedajší finalista Superstar Ben Cristovao. Podarilo sa mu vyhrať a už vtedy bolo jasné, že má hudobné nadanie. Album ako taký obsahuje 13 skladieb a 32 minút skvelej hudby. Spolupráce dodali „kolegovia“ KOJO a STEIN27 na tracku „Asgard“, ale aj vyššie spomenutý Ben Cristovao a tiež aj Viktor Sheen. O väčšinu produkcie a zvuk sa postaral kamarát a producent D.Kop.

⇒ Calinov album SVĚDOMÍ si vieš KÚPIŤ TU

Mladý český raper s moldavskými koreňmi zabŕda do rôznych štýlov hudby a treba uznať, že to robí dobre. Stále len 24 ročný raper ukazuje obrovský potenciál a priťahuje obrovské množstvo poslucháčov. Preto neváhaj a vypočuj si tento fresh album na hudobných platformách. Pokojne nám potom hoď do komentu na neho feedback!

Odporúčame