NANANA: Šorty s Adissom pridávajú letný track, ktorý ťa má roztancovať

Ako sme očakávali, letné skladby pribúdajú ako huby po daždi. Ďalšou lastovičkou na letnom hudobnom nebi je track NANANA, na ktorom sa spoločne podieľali Adiss a Šorty. Obaja majú za sebou niekoľko spoluprác, cítiť, že medzi nimi funguje chémia. Poďme sa na ich aktuálnu novinku pozrieť detailnejšie.

Track vyšiel včera večer a zatiaľ ho videli tisíce ľudí, ale očakáva sa, že číslo počas tohto týždňa porastie. Skladba NANANA získava videoklip, pričom tento track nájdete aj v elektronickej podobe na všetkých streamovacích službách. Táto pieseň je totiž súčasťou spoločného EP, ktoré Adiss a Šorty pripravili, volá sa NAČO PÔJDEM DOMOV.

Už samotný názov nahovára, o čom zrejme toto EP je. Pohodová nálada, dlhé večery a nekončiace noci. Nemyslieť na starosti, baviť sa životom a precítiť okamih, ktorý sa už nemusí opakovať. „Nanana, nemusíme nič len žiť ten life,“ veta, ktorá pravdepodobnejšie najlepšie vystihuje celú myšlienku tohto tracku.

Musíme povedať, že táto skladba úplne zapadá do letnej pohody, ktorú má rád každý z nás. Čiže, keď niekde budete oddychovať, je to takmer ideálny track do vašich uší. „Novinka #NANANA je na Youtube aj streamoch. Vďaka za každý tag v story. Nech sa radšej šíri toto ako korona. ???Celé EP Načo pôjdem domov odomňa a @adiss_og je na tiež na Spotify či iTunes. Daj vedieť, ktorá sa ti páči najviac,“ napísal Šorty na svojom profile na sociálnej sieti Instagram.

K skladbe je momentálne spustená aj súťaž, v priloženom príspevku zo Šortyho Instagramu sa dozviete, čo musíte urobiť, aby ste mali šancu zvíťaziť. Ako zatiaľ sledujeme reakcie, či už na sociálnych sieťach alebo na YouTube, spolupráca Šortyho s Adissom má úspech. Pozitivita, ktorú šíria, sa v týchto časoch len a len zíde.

A ak ste nepočuli ich spoločné EP, mali by ste ho na streamovacích službách skontrolovať. Možno vám pomôže navodiť si letnú atmosféru aj v období, ak chodíte do práce a nemáte toho času na oddych toľko, ako by ste si želali. Verte či nie, hudba dokáže divy.

Foto: Šorty, profil na Instagrame

Odporúčame