Najznámejšie internetové deti: Majú viac fanúšikov ako celebrity, týchto drobcov sa oplatí sledovať

Foto: Patricia Prudenta/Unsplash.com

#Influencerom dnes môže byť v podstate každý, kto do istej miery dokáže ľudí na internete ovplyvňovať pomocou svojich názorov, konania alebo postojmi. Existujú tak influenceri s veľkým aj malým množstvom fanúšikov. Teraz sa však pozrieme na tých, ktorí možno ešte ani internet používať nevedia. Dámy a páni, zoznámte sa s detskými influencermi.

Samozrejme, tieto deti si svoje profily nespravujú samé, no vďaka svojim rodičom či iným starším osobám sú populárne po celom svete. Množstvo fanúšikov im môžu závidieť aj mnohé celebrity. Tieto deti by ste určite mali sledovať aj vy.

Reuben De Maid (@reubendemaid_1)

Trinásťročný Reuben zaujal okrem iných aj mnohé svetoznáme celebrity, ako napríklad Ellen DeGeneres či Kim Kardashian. Dôvod je úplne jasný! Talentovaný malý vizážista ukázal svetu, že líčenie už zďaleka nie je len ženská záležitosť. A verte, že sa dokáže nalíčiť oveľa lepšie ako väčšina dospelých žien.

Reuben už od ôsmich rokov sledoval make-up tutoriály a dokonca si vytvoril aj vlastný kanál na Youtube, kde tvorí podobný obsah. Okrem toho je Reuben aj celkom šikovným spevákom, na svoje hudobné výkony má však iný profil.

Mila a Emma Stauffer (@kcstauffer)

Dvojičky Emma a Mila majú len tri roky, no dosiahli najvyšší počet followerov vo svojej kategórii na celom svete. Pochádzajú zo Spojených štátov a sleduje ich už viac ako 4 milióny ľudí. O profil talentovaných komičiek sa stará mama Katie. Na profile tak nájdete aj fotky celej ich rodiny. Milióny fanúšikov si dievčence zjavne získali svojou autenticitou. Však uznáte sami.

Coco (@coco_pinkprincess)

K najznámejším detským fashion blogerkám nepochybne patrí aj Coco, ktorá síce pochádza z Japonska, no väčšina jej fanúšikov má americký pôvod. Japonská módna diva sa hviezdou stala už ako šesťročná, a to vďaka tomu, že jej rodičia vlastnia obchod s oblečením. V ňom už od útleho detstva pomáhala. Pre Coco je typický elegantný vintage štýl, ktorý vhodne dopĺňa aj o streetwear kúsky. Unikátny štýl malej slečny ocenil aj americký raper Tyga.

Alonso Mateo (@alonso.mateo)

Má síce len desať rokov, no svojím vzhľadom zatieni aj dospelých mužov. Malý elegán Alonso sa vďaka svojej mame Luise preslávil vždy upravenou vizážou, povestnou ofinkou a značkovými kúskami. K jeho fanúšikom dokonca patrí aj Brad Pitt. Prvotriedne outfity sa im vytvárajú pomerne ľahko, keďže jeho otec je bohatý finančník. Pravidelne sa tak môžete pozerať na módne kreácie, v ktorých nechýbajú kúsky od svetoznámych značiek, ako je napríklad Gucci.

https://www.instagram.com/p/Bf3SUvuh0GS/

Odporúčame