Filmový večer plný smiechu? Pri týchto komédiách sa budeš chytať za brucho!

najlepšie komédie nájdeš v tomto zozname

Vybrali sme pre teba najlepšie komédie minulého roka (Zdroj: Unsplash/ JESHOOTS.COM)

#Aj ty si na tom momentálne tak, že nevieš, čo so sebou? Zavolaj svojich kamarátov k sebe domov, urob im za vagón popcornu a pustite si nejakú dobrú komédiu! Pri ich výbere sa skús inšpirovať týmito komédiami. Zaručujeme ti, že rozhodne nebudeš ľutovať.

Aby sa náhodou nestalo, že si opäť pustíte tú istú starú klasiku, rozhodli sme sa pre teba vybrať len minuloročné komédie. Nezabudni nám dať potom v komentároch pod článkom vedieť, čo si o nich myslíš.Chceš si pozrieť aj iné zábavné filmy? Pozri si ďalšie odporúčania najlepších komédií.


Najočakávanejšie filmy posúvajú dátum premiéry: Pandémia zasadila svetu kinematografie ďalší úder


Zlatokopky

Americká komédia je založená na skutočnom príbehužien, ktoré omámili a obťažovali zbohatlíkov z Wall Streetu. Obsadenie pozostávajúce z Jennifer Lopez,  Willa Ferrelle, Adama McKaya, Jessicy Elbaum či raperky Cardi B rozhodne stojí za tvoj záujem.

Pri filme sa rozhodne nebudeš nudiť. Ide síce o jednohubku, no zvodné ženské telá a dobré herecké výkony si ťa aj s partiou dokonale podmania.

No nie je to romantika?

Tvorcovia sa rozhodli obsadiť do hlavnej úlohy tejto komédie skvelú herečku Rebel Wilson, Liama Hemswortha, Adama Devine či Priyanku Chopru. Práve Rebel odohrá skvelé dejstvo v akejkoľvek komédii. Jednoducho bola na to stvorená.

Stvárňuje architektku Natalie, ktorá sa snaží v práci o pozornosť. Všetci z nej však robia iba poskoka. Keď sa ju pokúsi okradnúť lupič, udrie sa do hlavy a zamdlie. Po prebudení zistí, že sa jej život premenil na jej najhoršiu nočnú moru – romantickú komédiu.

Vtedy v Hollywoode

Obľúbený režisér Quentin Tarantino si pre nás pripravil skvelú komédiu s Leonardoom DiCapriom, Bradom Pittom či Margot Robbie. Príbeh sa odohráva v roku 1969 v Los Angeles, kde sa všetci snažia presadiť v dobe zlatej filmovej éry.

DiCaprio ako televízny herec a Pitt v úlohe kaskadéra. Pri tomto filme sa budeš smiať takmer celú noc. Nehovoriac o samotnom luxusnom konci.

Šprtky to chcú tiež

Najlepšie kamošky a zároveň najlepšie študentky v triede Amy (Kaitlyn Dever) a Molly (Beanie Feldstein) sú veľmi múdre, šikovné…a dosť neobľúbené. Po štyroch rokoch učenia na strednej prídu na to, že si neužívali tak, ako všetci ostatní.


Zažeň jesennú depresiu dávkou skvelých noviniek od HBO: Pozri sa, na čo všetko sa môžeš tento mesiac tešiť


Teraz sa snažia všetko nahradiť a tak sa v poslednom ročníku správajú ako odtrhnuté z reťaze. Blíži sa rozhodujúca noc a oni sú pevne rozhodnuté užiť si ju presne tak, aby to stálo za všetky roky, kedy zábavu zanedbávali.

Late Night

Keď si moderátorka nočnej talk show najme prvú a jedinú ženu ako scenáristku, jej svet sa obráti hore nohami. Pôvodný zámer zmierniť dôsledky otázok inakosti so sebou prináša zábavné momenty – dve ženy rozdielnych kultúr a veku totiž nečakane spojí láska k pichľavej pointe.

Podfukárky

Obľúbená herečka Rebel Wilson sa objavuje aj v ďalšej komédii, a to rovno po boku krásnej a talentovanej kolegyne Anne Hathaway. Obidve milujú svet bohatých, no Josephine je profesionálna zvádzačka mužov a klamárka, ktorá svojím okúzľujúcim šarmom dokáže okradnúť kohokoľvek.

Tento svoj talent sa rozhodne predať neskúsenej kolegyni. Po tom, čo ju priučí zlodejstvu, sa z Penny (Rebel Wilson) stáva jej priama konkurentka. Vynikajúca oddychovka, ktorú jednoznačne musíš vidieť!

Sword of Trust

Cynthia a Mary sa snažia zozbierať dedičstvo Cynthiinho zosnulého otca, no zostáva im už iba starožitný meč. Ten jej starý otec zveril ako dôkaz toho, že Juh vyhral americkú občiansku vojnu Severu proti Juhu. Podľa kritikov ide o príjemnú komédiu so silným odkazom, ktorý sa dotkne každého jedného z nás.

The Beach Bum

Mathew McConaughey hrá plážového povaľača, berie omamné látky a sám seba prezýva Moondog. Okrem toho je nechutne bohatým básnikom, ktorý má manželku a dcéru. Žena ho však podvádza so slávnym Snoop Dogom, za čo ho až priveľmi nenávidí. Po autonehode musí ísť na odvykačku, kde to neznáša. Rozhodne sa preto pre jednoduchý, no šialený plán – utečie.

 

Zdroj: imdb.com, youtube.com, cine-max.sk, csfd.cz, kamdomesta.sk, esquire.com, editorial.rottentomatoes.com
Odporúčame