Najlepšia tatérka na svete pochádza zo Slovenska: Tetovala na všetky miesta na tele, najstarší klient mal 85 rokov

#Sledovať Michala Šopora na YouTube sa skutočne oplatí. Tento Čech, žijúci v Los Angeles, zásobuje pravidelne svojich fanúšikov zaujímavým obsahom o všetkom možnom. A my musíme povedať, že sa ešte nestalo, aby trafil vedľa. Posledné týždne to na jeho kanále žije sériou videí o najlepšej tatérke sveta, ktorá pochádza zo Slovenska.

VIDEO Tetovala Chrisa Browna, Cardi B, či raperov Migos: Sleduj rozhovor so slovenskou tatérkou, ktorá patrí medzi svetovú špičku

Ide o Ivanu, ktorá pochádza z malej dedinky Kostolné a momentálne vlastní štúdio na Long Beach. Tetovaniu sa venuje už viac ako 20 rokov, pričom na jej kresle sedelo hneď niekoľko známych mien. Spomenúť môžeme napr. Chrisa Browna, Offseta, Cardi B, či Quava. Vďaka svojej práci precestovala celý svet a živí sa tým, čo ju napĺňa.

V poslednom videu sa Michal s Ivanou zamerali na Q&A, a teda odpovede na rôzne otázky od fanúšikov. A ver nám, že to rozhodne stojí za to. Dozvieš sa odpovede na otázky, ktoré si sa vždy chcel opýtať a dokonca aj omnoho viac. Páčilo sa ti video? Nezabudni nám dať v komentároch vedieť, čo naň hovoríš.

Zdroj: hashtag.sk, YouTube
Odporúčame