Na Erika Tresora stavil 2 900 eur! Koľko stavili Slováci na ostatných bojovníkov?

Fight Night Challenge

Fight Night Challenge, tipy. (Zdroj: FNC/Fortuna)

#Hneď po vianočných sviatkoch budú v rámci Fight Night Challenge boxovať známe mená ako Rytmus, Dominika Mirgová či Frayer Flexking. Zaujímajú Slovákov zápasy celebrít a koľko sú ochotní na ne staviť?

Zápasy celebrít Slovákov bavia

Na zápasy sa často pripravujú celé mesiace a pre niektorých ide o fyzické tréningy, aké nikdy v živote nezažili. Celebritám sa však toto úsilie vyplatí. Záujem o ich súboje totiž podľa Juraja Zvonára z Fortuny stále rastie.

„Momentálne je záujem o súboje celebrít väčší. Ide o celosvetový trend a k tomuto športu priťahuje aj inú skupinu ľudí, aká sleduje bežné zápasy.“ Napriek tomu, že súboje sa uskutočnia až o 5 dní, 27. decembra, počet podaných tiketov je už značný.

V našej redakcii sme tipovali na tieto zápasy aj my. Naše tipy si môžeš pozrieť nižšie.

Vyhrá Rytmus, Flexking alebo Aless? Hádame víťazov Fight Night Challenge (Tipy)

2 900 eur na Erika „Tresora“ Szeifa

Výšky stávok sa pritom výrazne líšia. Najvyššia prijatá stávka na speváčku Dominiku Mirgovú je 100 eur, na Rytmusa ide zatiaľ o 150 eur. Fanúšikom ochotným riskovať podstatne viac sa môže pochváliť raper Andreas „Frayer Flexking“ Stolárik. Na jeho víťazstvo si tipujúci zariskoval až 1 000 eur. Ani to však na najvyššiu stávku nestačilo. „Zatiaľ najvyššia stávka bola prijatá na bratislavského rapera Erika ‚Tresora‘ Szeifa, a to v sume 2 900 eur,“ približuje Juraj Zvonár. S Erikom Tresorom máme aj exkluzívny rozhovor, ktorý si môžeš prečítať tu.

Ako víťazov vidia stávkujúci Rytmusa aj Dominiku Mirgovú

„Svojimi stávkami ľudia pomerne jasne dávajú najavo svoje odhady. Veria vo víťazstvo Rytmusa či Frayera Flexkinga,“ konštatuje Juraj Zvonár. Zaujímavé bude sledovať aj vývoj pri dámskom celebritnom súboji. „Zatiaľ fanúšikovia veria výrazne viac Dominike Mirgovej, ale s blížiacim sa duelom môžu stúpnuť aj stávky na Aless.“

@edyrapgeneracia Kto podľa teba vyhrá? 🤜🤛 #rytmus #rytmusking #generaciarapu #fightnightchallenge #box #staredown #slovenskyrap #slovakrap ♬ original sound – EdyRap Generácia

Ako sa určujú favoriti?

Keďže pri celebritách neraz ide o ich prvé MMA súboje v živote, samotné určovanie kurzov nie je jednoduché. „Často ide len o odborný odhad, ktorý sa upravuje na základe dostupných informácií, okolností a prijatých stávok,“ hovorí Juraj Zvonár.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Čitateľský denník: Obraz prvej svetovej vojny a krviprelievania nám živo opisuje Hviezdoslav

Z pohľadu stávkarov patrí medzi najzaujímavejšie zápas Erika „Tresora“ Szeifa s najznámejším slovenským bubeníkom Martinom Valihorom. Ten je od Tresora podstatne starší, niekoľko rokov sa však venoval thajskému boxu. „Práve Martin Valihora môže byť jedným z čiernych koní Fight Night Challenge,“ uzatvára Juraj Zvonár.

Kto sa stretne 27. 12. v rámci Fight Night Challenge?

Patrik „Rytmus“ Vrbovský – Attila „Curtis“ Széki

Andreas „Frayer Flexking“ Stolárik – Imi „Baron“ Štefaník

Alexander Cverna – Michal Zátorský

Erik „Tresor“ Szeif – Martin Valihora

Robert Pukač – Marek Bartl

Dominika Mirgová – Alessia „Aless“ Capparelli

Erik Tlkanec – Michal Plesnik

Tommy Zold – Marián Mišalko

David Zold – Jozef Koller

Slap Fight: Matej „Kiry the King“ Kiraly – Tomáš „Drevorubač“ Valko

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame