Erik Tresor: Moje priority a sny sú niekde inde, ako v ringu (Rozhovor)

Erik Tresor

Erik Tresor je ready (Zdroj: https://www.instagram.com/erik_tresor)

December je už dávno tu, a tak bol najvyšší čas, aby sme trošku vyspovedali Erika Tresora, ktorý sa zúčastní tretieho podujatia s názvom Fight Night Challenge už 27. 12. 2022. Jeho súper sa vyberal celkom dlho a aj keď každý očakával, že to bude Frayer Flexking, nakoniec podľa všetkého výzvu neprijal. To však nevadí, pretože Erik dostal slušného oponenta v podaní Martina Valihoru, známeho slovenského hudobníka a majstra za bubnami.

Erik tento rok vo februári vydal kvalitný album s názvom Tresorofky, ktorý dostal od fanúšikov množstvo pozitívnych reakcií. Uvidíme, či sa mu bude podobne dariť aj v ringu, kde ho chcelo vidieť nejedno fanúšikovské oko už dlhší čas.

Erik, ako prebieha tvoja príprava na zápas s Martinom Valihorom? Cítiš sa ako favorit?

Moja príprava bola zameraná vo väčšine na kondíciu a výbušnosť s Vladom Flimelom, ktorá je v boxe na 1. mieste. Boxerskú prípravu som začal niekedy v októbri v gobola gyme a u rapového kolegu Bitmana, ktorý ma učí brutálne finty. Teraz posledné týždne budem už len spárovať a dolaďovať kombinácie tak, aby nedošlo k zraneniu.

Je pravda, že si chcel ísť do zápasu s Frayerom Flexkingom, ale on túto možnosť odmietol?

Niekoľkokrát som sa za posledný rok verejne vyjadril, že ten zápas chcem aj jemu osobne som to napísal aj s dôvodom. Teraz na FNC3 budem mať zápas s Martinom Valihorom. Myslím, že viac netreba dodať.

Čo môžu fanúšikovia očakávať od tvojho debutového zápasu vo Fight Night Challenge?

Určite môžu diváci čakať zaujímavý zápas. Bude medzi nami rozdiel 15kg a myslím si, že kľudne môžeme v rámci známych osobností spraviť najkrajší zápas, nakoľko Maťo sa venoval hobby thaiboxu 6 rokov a ja som proste Erino. Nebude to úroveň jak deviatačky.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Pridenyyy a jeho doteraz najväčší hit: Slovenský new school v plnej kráse

Máš dlhodobé plány, čo sa boxu, či iných bojových športov týka?

Najbližší rok budem určite stále v kvalitnom tempe, pretože vo Fight Night Challenge ma čakajú ešte potom 2 zápasy. Určite budem športovať ďalej, ale či pôjdem ešte zápasiť, tak to neviem, keďže moje priority a sny sú, samozrejme, niekde inde ako závodne v ringu.

Keby si mal namotivovať fanúšikov rapu, aby sledovali galavečer FNC, čo by si im odkázal?

Tak mojim fanúšikom asi netreba hovoriť nič, pretože u nich rátam automaticky so silnou podporou a viem, že to bude sledovať každý jeden z nich. Samozrejme tam budú aj kvalitné zápasy profi fighterov, čiže tento gala by som si nenechal určite ujsť!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame