Momo ponúka snippet k albumu Dravec. Na čo sa môžeme tešiť?

Momo je späť. V roku 2022 naplní, čo sľuboval. Vydáva nový sólový album, ktorý nesie veľavravné meno Dravec. Tento rapper nemá problém v textoch pritvrdiť. Taktiež majú jeho songy výpovednú hodnotu. Cítiť totiž, že má toho dosť odžitého. 

Momo ponúka snippet 

Aktuálne jeden z najskúsenejších slovenských rapperov prináša snippet k pripravovanému CD. Album Dravec ponúka naozaj široké spektrum skladieb. Z ochutnávky, ktorá je k dispozícii môžeme konštatovať, že si na svoje prídu aj tí náročnejší rapoví priaznivci.

⇒ Nový album DRAVEC aj s merchom si KÚPIŠ TU

Alebo sa mýlime? Môžete posúdiť sami, tu je spomínaná vzorka CD Dravec.

Album je aktuálne v predpredaji, pričom k dispozícii bude aj zaujímavý merch, o ktorom Momo informoval na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. Myslel na všetko, tak, ako by sa to malo robiť. „Dravec merch je online. A tento štvrtok sa nalaďte na petardu s klipom. Čo myslíš, jaký track z albumu to bude? Snippet je na YouTube,“ informoval svojich fanúšikov.

⇒ Nový album DRAVEC aj s merchom si KÚPIŠ TU

Asi nebudeme hovoriť len za seba, keď napíšeme, že už sa tešíme na štvrtok. Nejaké šumy o tom, ktorý song by mohol uzrieť svetlo sveta, sa už objavili. Nebudeme ale polemizovať, čoskoro vás o tejto skladbe budeme informovať na našom webe.

Viac rapového obsahu nájdeš po kliknutí na tento odkaz.

Photo credits: @katarinaslesar

Odporúčame