Momo motivuje ľudí: Kým máme seba navzájom, nič nám nechýba

Momo má na svojom profile na sociálnej sieti Instagram v tejto chvíli viac ako 85 tisíc fanúšikov. Nečudo, že z času na čas sa ich snaží namotivovať rôznymi spôsobmi. Patrí medzi interpretov, ktorí nezabúdajú na svojich fans a popri tvorbe nových skladieb a albumov sa venujú aj obsahu na sociálnych sieťach. V súčasnosti je to niečo, čo ide v rámci rap game ruka v ruke s tvorbou rapu.

Momo je veľmi aktívny, nie tak dávno vydal album MXI, ktorý je medzi ľuďmi veľmi populárny, pričom popri nových hudobných projektoch produkuje aj nové skladby, prípadne sa objavuje na zaujímavých spoluprácach. A je tomu tak už niekoľko rokov, pričom práve konzistencia a vytrvalosť robia z Moma jedného z najviac uznávaných rapperov v našich končinách v uplynulej dekáde.

Aj keď má tento interpret viacero neprajníkov, pretože si nie vždy berie servítku pred ústa, tak počet priaznivcov pri ňom aj tak presahuje. Začína pôsobiť, že je voči hejterom a neprajným správam odolný, ktovie, môže to byť práve tým, že už toho bolo v jeho živote naozaj neúrekom a on sa stal akýmsi imúnnym. Koniec koncov, je to proces, ako čokoľvek iné. A netreba zabúdať na to, že Momo už dávno nie je v rape začiatočníkom.

Aktuálne sa Momo prihovoril svojim fanúšikom v rámci príspevku na sociálnej sieti Instagram, v ktorom sa ich snažil namotivovať, pričom zároveň dal najavo, že on je momentálne skutočne spokojný a vie, aké sú jeho primárne hodnoty. „Nič nám v živote nechýba, kým máme seba navzájom, a na duši mier, ale neboj viem byť zlý,“ napísal a dodal, že v jeho živote je na prvom mieste rodina. Kto Moma predovšetkým počas posledných rokov pozorne sleduje, tak vie, že si toho preskákal až-až a hlavne uplynulom období to začína vyzerať, že súkromné záležitosti v jeho živote sa upratali a aj on celkovo je pokojnejší.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Ozval sa Ektor. Posiela odkaz bulváru aj zvedavcom

Odzrkadľuje sa to aj v jeho hudbe, hore priložená skladba „Stíham“ je toho jednoznačným dôkazom. Ono celkovo, častokrát tvorba jednotlivých interpretov priam totožne zrkadlí to, čo sa im deje v súkromnom živote a čím si prechádzajú. A presne tak by to malo byť.

Photo credits: Momo, profil na IG Momo

Odporúčame