Ozval sa Ektor. Posiela odkaz bulváru aj zvedavcom

V uplynulom období sa vo veľkej miere diskutuje o tom, prečo zmizol z centra diania Ektor. Český interpret, ktorý chystal nový album, je momentálne v úzadí, pričom ľudia nevedia, čo za týmto krokom stojí. Dnes prvý raz pridal príspevok od konca apríla tohto kalendárneho roka. Nečudo, že to vyvolalo vlnu diskusie.

Ektor posiela odkaz

Ektor prostredníctvom svojho profilu na sociálnej sieti Facebook napísal: „Vyjadrenie pre bulvár,“ a následne pridal odkaz na YouTube. Po kliknutí naň sa dostanete na song „Štafeta“, ktorý mu produkoval SpecialBeatz a vyšiel v roku 2019. Tu si ho môžete vypočuť aj vy.

Pečo práve tento track? Odpoveď je jednoduchá. Je to odkaz pre bulvár, neprajníkov a zvedavcov. Ektorovej téme sme sa venovali na našom webe aj my, avšak vecne. Ak ale sledujete predovšetkým české bulvárne plátky, tak niektoré teórie boli naozaj pritiahnuté za vlasy. Každopádne, je dobré, že Ektor dal o sebe vedieť, aspoň vieme, že je stále v hre.

Nikdy, nepotřebuju nikoho.
Mimo média, stejně to šlape jako gigolo. (Co?)
Vosum let mi zvoní telefon, nezklamu.
Volaný účastník m.dá jejich reklamu.
Promo do televize, tlaky do rádií,
zájem vo recenze, pánové a dámy ví,
jak to chodí, zmrdi musej aby mohli vejš.

Ektor dal jasne najavo, že nepotrebuje mediálnu pozornosť ani sociálne siete na to, aby bol spokojný a mohol žiť svoj život. Každopádne, v tejto chvíli stále nie je úplne jasné, kedy sa môžeme dočkať jeho pripravovaného albumu Detektor III, ktorý je plánovaný na tento kalendárny rok. Čoskoro možno budeme múdrejší.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Facebook.com

Odporúčame