Moja Reč je späť! Sleduj tracklist a cover nového albumu

Moja Reč je späť! Aj keď sú Supa, Delik a Jozef Engerer na slovenskej rapovej scéne prakticky od jej začiatku, stále nepatria do starého železa. Potvrdzujú to aj v novom singli, na ktorom ich dopĺňa Dano Kapitán. A to nie je všetko, MR vydáva nový hudobný projekt. Von už je aj tracklist!

Moja Reč vydáva nový album

Rovno vám sem pripojíme song „Vtáčia Perspektíva“, na ktorom sa MR spojila s Danom Kapitánom. Produkčne sa o skladbu postaral Komander, pričom tento track patrí na nový album Dobrí chlapci 4. Shout out patrí aj Marekovi Šurinovi, ktorý zaobstaral mix a master.

Ak by ste chceli do konca roka vidieť Moju Reč naživo, ich nový hudobný projekt bude mať dva veľké krsty. Už 14. októbra 2022 sa bude krstiť v Storm clube v Prahe. Následne, 18. novembra nasleduje krst v v Bratislave v Hopkirk clube. Na programe sú aj ďalšie zastávky, nájsť ich môžete tu:

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MOJA REČ (@mojarecofficial)

A čo samotný song? Chalani sú na scéne od roku 2004. Cítiť, že v roku 2022 sú zrelí, skúsení a majú toho odžitého až-až. Skladba má zaujímavú štruktúru, je prepracovaná a objavuje sa v nej veľa super myšlienok. Tracklist a odkaz na kúpu albumu nájdete tu.

Na projekte sa objavuje množstvo zaujímavých mien či spoluprác. Spomenúť určite treba, že CD obsahuje 12 trackov. Na featoch sa predstavia Čis T, Idea, Dano Kapitán, Tina,
Komander, Grimaso, Daiky, Hypnotik, Zverina a Barbora Piešová. Je sa na čo tešiť!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MOJA REČ (@mojarecofficial)

Bude ťa zaujímať: Rapová legenda Lil Wayne oslavuje 40 rokov. Pozreli sme sa na TOP skladby jeho kariéry. Ktorá je tá najlepšia podľa vás? Viac sa dozviete po kliknutí na tento odkaz.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto webe.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Dalyb natočil na telefón klip pre Eli Michaili a Laris Diam (VIDEO)

Photo credits: Instagram/MojaReč

Odporúčame