Mocné spojenie v magický dátum! Vypočuj si AstralKid22 feat. Nik Tendo!

AstralKid 22 na ďalšej skvelej spolupráci s Nik Tendom!

Na magický dátum 22.2.2022 si AstralKid22 pripravil nový track, kde si na feat pozval Nik Tenda. Ide o tematické dvojky, s ktorými je Astral spätý od začiatku kariéry, a tak je pochopiteľné, že v iný deň to ani nemohlo byť.

Nik Tendo a AstralKid22

Song vyšiel zároveň s videoklipom na YouTube kanáli ConspiracyFlat Studio. Klip bol točený práve v Amsterdame. O hudbu sa postaral francúzsky producent Skuna. Dokopy to vytvára ďalší nadupaný banger, ktorý si rozhodne nemôžte nechať ujsť!

Osvedčená spolupráca dvoch Dominikov

Pred nejakým časom člen skupiny Milion+ reagoval na jeden z Astralových trackov so slovami: „Konečne niekto na Slovensku“. Touto vetou začala spolupráca medzi týmito dvoma rapermi. Nahrali spoločnú vec „Celou Noc“, ktorá zožala obrovský úspech, a následne pokračovali chalani vo featoch ako „Babe“, „6 Feet“, „NUM 9“, „Scan & Go“ alebo „HELL RMX“. Všetky tieto tracky majú nie len skvelé čísla, ale takisto aj výborné ohlasy u fanúšikov. Zároveň v každom ich spoločnom songu je cítiť chémiu, ktorú medzi sebou dozaista majú.

⇒ Astralovo EP02 si vieš KÚPIŤ TU!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa AstralKid22 (@astralkid22)

Na tracku „Amsterdam“ zase raz len potvrdili, že im to spolu sedí a my sa tešíme na ďalšie spolupráce AstralKida22 s českým Gold Kidom aka NikTendom! Prijali by ste od nich aj ďalšie tracky? Pretože my rozhodne áno!

Odporúčame