Mladý interpret ErkoN vo svojom tracku opisuje aktuálnu Skazenú Dobu

Ako ste si už mohli všimnúť, medzi aktuálnymi novinkami a našimi aktivitami dávame už celkom na pravidelnej báze priestor aj menej známym, respektíve začínajúcim interpretom, ktorí by chceli svoju tvorbu posunúť medzi ľudí a získať nejaké názory aj od nezainteresovaných poslucháčov – našich fanúšikov.

Pre začínajúcich interpretov je to najlepšie možné zrkadlo, po ktorom reálne vidia, kam môžu svoju tvorbu smerovať. Stáva sa, že vás niektorí interpreti nezaujmú, ale stalo sa už naozaj veľa krát, že ste interpretov, ktorých sme u nás zverejnili pochválili, a čo je ešte lepšie, daní interpreti sa dostali skrz nás ku lepším štúdiám, klipom a vlastne ku ľudom, ktorí sa venujú rapu a všetkému okolo neho na profesionálnej úrovni. Výborným príkladom je D3viant, ktorého si skrz nás všimlo viacero ľudí a oslovili ho.

Dnes pre vás máme ďalšieho interpreta, ktorý nám poslal svoj track, ktorý nesie názov Skazená Doba, a teda hneď z názvu vieme, o čo sa bude v skladbe jednať. Samotný interpret si hovorí ErkoN, ktorému produkciu na tento track zmákol ONik Beatz. Skladba bola nahrávaná v SubMusicStudio v Dolnom Kubíne a video si spracoval za pomoci Adriána Trnku samotný autor skladby. Ako klasicky, máme tu aj pár slov od ErkoNa.

„V prvom rade ďakujem Rap Generation za zverejnenie skladby a za šancu. Nejdem veľa rozprávať, konečne som otvoril oči a prestal sledovať čísla. Nedá sa vyletieť hore za pár týždňov a všetko chce tvrdú prácu a tréning. Hudbe sa venujem necelý rok a každý deň na sebe pracujem, aby to bolo lepšie a lepšie. Ďakujem každému, kto track podporí hocijakým spôsobom, ďakujem aj za každý komentár a názor.“

ErkoNa môžeš samozrejme podporiť aj na jeho sociálnych sieťach.

https://www.youtube.com/watch?v=JvYe69mgUig

 

Odporúčame