Nový Mission: Impossible sa predstavuje trailerom: Pútavá akcia, krásne ženy a Tom Cruise – už aby bol v kinách!

Nový Mission Impossible príde do kín budúci rok

Nový Mission: Impossible príde do kín budúci rok (Zdroj: Paramount Pictures)

#Siedmy a zároveň posledný diel Mission: Impossible príde do kín už budúci rok. Záverečná kapitola s podtitulom Dead Reckoning však musela byť napokon rozdelená na dve časti. Znovu nás čaká Tom Cruise v úlohe Ethana Hunta, ktorý sa vyberie na ďalšiu nebezpečnú cestu za záchranou sveta.

Okrem nášho hlavného protagonistu sa môžeme tešiť na množstvo známych hereckých mien ako Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby či Hayley Atwell. O dobré hlášky a krásne telá je teda zaručene postarané. Režisérom bude znova Christopher McQuarrie a hudbu zloží Lorne Balfe.


Zamiloval si si roztomilého obra Baymaxa? Sleduj trailer na jeho nový seriál!


Nakrúcanie záverečných dvoch častí začalo ešte v januári 2019. Oba diely sa nakrúcali spoločne, ako to u podobných double-feature filmoch býva zvykom (napríklad Harry Potter a dary smrti či posledný Twilight). Problémy s nakrúcaním boli spojené s pandémiou – prišlo množstvo odkladov, prerušovala sa produkcia a neskôr štúdio neminulo aj navýšenie rozpočtu. Budget sa napokon vyšplhal na 290 miliónov dolárov.

To však nič nemení na tom, že posledné Mission: Impossible je napokon hotové a už sa pracuje na záverečných post-produkčných úpravách. Film Dead Reckoning: Part One príde do kín v lete 2023, teda s ročným oneskorením. Druhý a zároveň finálny diel si premiéru odbije o rok neskôr. Tešíš sa na nové Mission: Impossible?


Čaká ťa tento rok maturita? Uč sa s naším maturitným podcastom Schooltag!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame