Miro Šmajda, Dalibor Janda,Don Pepíno či Džender boy: JLo od KF baví stále

Je to skladba, ktorá rozbila scéna. Je to skladba, ktorá si vás buď získa hneď alebo nikdy. Je to skladba, o ktorej si niektorí myslia len to najhoršie a ďalší na ňu tancujú a spievajú. JLo od Kontrafaktu je banger, ktorý dosiahol už takmer sedem miliónov pozretí na YouTube. Ale je zaujímavý aj niečím iným a práve na to sa teraz spoločne pozrieme.

Konkrétne tento track z roku 2019 videlo viac ako 6,6 milióna ľudí na YouTube a toto číslo stále stúpa. Nečudujeme sa, je to song tak mimo od všetkého, až je vyslovene cool. A pravidelne ho DJs hrávajú na parties, čo len pridáva jeho popularite. Dodajme, že song pochádza z albumu Kontrafaktu Real Newz, ktorý uzrel svetlo sveta koncom roka 2019.  Ale poďme k podstate toho, čo sme vám chceli ukázať, i keď vzhľadom na to, akú máme šikovnú fan base, určite ste si to už všimli aj vy.

JLo je song, na ktorom sa stretávajú Mirez, Dokkeytino, Zayo, Rytmus, Ego a Porsche Boy. Na YouTube by ste ich v názve skladbe hľadali iba márne. Tam je totiž JLo skladba, o ktorú sa postarali Miro Šmajda, Dalibor Janda, Zayo, Don Pepíno, Džender boy a produkciu sa nepostaral Biiza, ale Bizar. Chalani sa odviazali a urobili si z toho zábavu, pričom fanúšikom sa to páči, pretože je to vyslovene uletené.

A názov sa menil už viackrát, Porsche boy, ktorý je teraz nazvaný Džender boy, už mal meno aj Trabant boy. Uvidíme, či do budúcna nastanú v tomto ohľade ešte nejaké zmeny. Jedno je isté, JLo nás bude baviť ešte veľmi dlho.

Foto: Rytmus, JLo, YouTube.com

Odporúčame