Miluješ elegantné kúsky z pánskeho šatníka? Takto ich môžeš nosiť, aj keď si žena

Foto: unsplash.com

#Patríš medzi ženy, ktoré zbožňujú mužské oblečenie skombinované so ženskými kúskami? Neboj sa experimentovať – najmä vtedy, ak si dievčenský typ a nosenie pánskych vecí ti nič nehovorí. Oblečenie takéhoto typu sa hodí skôr do práce či rôzne udalosti, kde je potrebný konzervatívnejší štýl obliekania.

Najtradičnejšou kombináciou vecí z pánskeho šatníka je nepochybne sako a biela košeľa. K tomu si môžeš obliecť nohavice cigaretového strihu, mokasíny a elegantný outfit je na svete. Pokiaľ sa chceš viac odieť do pánskeho štýlu, môžeš siahnuť po kravate, ktorá je v tomto prípade vhodným doplnkom.

Menej doplnkov

Ak chceš do pánskej elegancie vniesť trošku ženskosti, skús sako a úzke nohavice skombinovať s obyčajnými lodičkami a kabelkou cez rameno. Samozrejme, nezabúdaj na doplnky. Voľ radšej jemné náušnice ako perly či visiace náušnice, no zabudni na masívne náramky či gýčové náhrdelníky.

Paradoxom je, že kúsky z pánskeho šatníka vyzerajú na ženách oveľa príťažlivejšie. Voľné sako v kombinácii s obtiahnutými džínsami bude skvelou voľbou. V tomto outfite necháš vyniknúť tvoje ženské krivky. Skvelou voľbou, ako dodať pánskemu saku ženský look je najmä dlhá, skladaná sukňa.

Nemusíš byť vyslovene elegantná

Čo povieš na retro štýl? Je to perfektný spôsob na to, ako vytvoriť pomocou pánskeho saka či kravaty vintage look. Pokiaľ si oblečieš sako, skús trošku porušiť pravidlá. Nemusíš ho predsa kombinovať iba do elegantného štýlu. Čo tak si k nemu obuť tenisky a obliecť úzke rifle?

Aj v pánskej móde sa môžeš do sýtosti vyblázniť. Skús sa s jednotlivými kúskami pohrať – skombinuj napríklad športové oblečenie s elegantným, pridaj k saku ľadvinku, batoh alebo veľký klobúk. V chladnejších dňoch si pod sako obleč sveter alebo si na hlavu daj štýlovú baretku či si okolo krku uviaž šatku. Fantázii sa medze nekladú.

https://www.instagram.com/p/BpKNSZVgrYi/

Odporúčame