MILUJEME NOC: Terapia sa spojili s Kalim a vydávajú nový singel

Ak ste ešte nepočuli o chalanoch, ktorí si hovoria Terapia, mali by ste to čoskoro zmeniť. Talent majú, vedia zaujať a najnovšie majú nový track s Kalim. Na Slovensku, respektíve v Českej republike predovšetkým v posledných rokoch platí, že Kali je tak nejak zárukou úspechu. Preto track MILUJEME NOC, ktorý vznikol v týchto dňoch, je určitým spôsobom odsúdený na úspech. Uvidíme, či to tak v konečnom dôsledku bude.

Potenciál tejto skladby je naozaj veľmi veľký, potvrdzujú to aj samotné čísla, pričom nie nadarmo sa hovorí, že muži klamú, ženy klamú, ale čísla neklamú. Klip so skladbou vyšiel 26.júla a v tomto momente má približne 110 tisíc pozretí, čo hovorí takpovediac samo za seba.

Musíme povedať, že o chalanoch, ktorí si hovoria Terapia sme doteraz príliš veľa nepočuli, ale na druhej strane treba dodať, že počuť u nich kvalitu, pričom v kombinácii s Kalim vznikol naozaj podarený track.A v neposlednom rade treba oceniť aj samotnú tému, podarené bars a pomerne prepracovaný videoklip.

Vždy je to náročné odhadnúť dopredu, ale o tejto skladbe budeme podľa nás ešte počuť niekoľko týždňov, možno aj mesiacov.

https://www.instagram.com/p/CDLQ6MXJCGw/

Skladbe sa venujú aj chalani na svojom Instagrame, pričom sú vďační ľuďom, že oceňujú ich prácu.

Foto: Terapia, Kali, Milujeme noc, videoklip YouTube

 

Odporúčame