McGregor VS. Machine Gun Kelly? Fighter a raper sa takmer pobili

Dnešná noc patrila očakávanému odovzdávaniu cien MTV, kde sa kažodoročne na červenom koberci zíde tá najväčšia celebritná „smotánka“ na svete. Víťazom kategórií sme venujeme vlastný článok, avšak tohtoročné odovzdávanie v sebe nieslo aj jednu veľmi kontroverznú záležitosť.

Išlo o stretnutie svetoznámeho kontroverzného MMA fightera Conora McGregora s raperom Machine Gun Kellym, ktorý na odovzdávanie zavítal po boku svojej priateľky Megan Fox.

Ako môžeme vidieť zachytené na niekoľkých videách, McGregor i MGK sa stretli na červenom koberci, avšak stretnutie neprebiehalo tak, ako známy MMA zápasník plánoval. Podľa údajných informácií to mal byť totiž on, kto celý stret inicioval s úmyslom sa s Machine Gunom odfotiť.

Svetoznámy raper však fotku odmietol, pričom horkokrvný Conor to vraj vzal ako osobnú urážku. Po slovných útokoch sa pokúsil rapera i udrieť, avšak ochrankári tomuto pokusu našťastie zabránili.

ZDROJ: Kevin Mazur/MTV VMAs 2021/Getty Images for MTV/ ViacomCBS

Tesne po tomto konflikte sa reportérka z Entertainment Tonight Conora McGregora na zmieňovaný stret pýtala, avšak kontroverzný Ír zareagoval opäť svojsky. Jeho reakciu si pozri nižšie:

Odporúčame