Mateus Bratus posiela von singel -30, ktorý doplnil o videoklip z krásneho Islandu

Dnešným dňom pokračujeme v sérií článkov, v ktorých dáme priestor aj menej známym interpretom. Ďalší chalan, ktorý sa nám ozval, si hovorí Mateus Bratus a do redakcie nám zaslal singel -30. Samotnú skladbu doplnil aj o výborný vizuál, ktorý už na prvý pohľad predznačuje, že nebol točený v našich končinách. Ako ste sa už v nadpise dočítali, jedná sa o Island, ktorý sa stáva čoraz väčším lákadlom pre turistov, ale napríklad ako v tomto prípade, aj pre interpretov. Videoklip spracoval Zdeněk Kounovský.

Samotná skladba je podľa slov interpreta poslednou, pred chystaným albumom, ktorý by mal uzrieť svetlo sveta už čoskoro. O produkciu tracku sa postaral HybridSound a my ešte na záver pripájame pár info, ktoré nám o sebe Mateus prezradil.

„Som obyčajný chalan zo sídliska, ktorý uznáva starú školu a snaží sa realizovať svoje sny. Mojím cieľom je dosiahnuť originalitu v hudobnom svete. Snažím sa nezameriavať sa na konkrétne vybraný štýl rapu, alebo nejakým spôsobom škatuľkovať svoju tvorbu. Chcem, aby moja hudba bola pestrá a kreatívna.“

Ak sa vám interpret zapáčil, podporiť ho môžte napríklad na jeho Instagrame

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *