Martin Agh vydáva na Milion+ videoklip ku skladbe Keď Zhasnú Svetlá

Meno Martin Agh je poslednú dobu spomínanejšie stále viac a viac. Okrem toho, že sa predstavil ako hosť na krste Dameho albumu, sa jeho meno objavilo aj na trackliste CD Barter, ktoré vydáva aktuálne jeden z najlepších producentov na Slovensku – Special Beatz. Čo je ale najhlavnejšie, pred pár dňami sme talentovaného mladíka spomenuli v článku, kde našej redaktorke Kristíne exkluzívne prezradil, že vydáva album. Interpret svoje slovo dodržal a album vyšiel 19.5.2018. Na albume nájdeš 11 skladieb, na ktorých sa objavili aj známe mená ako Dame, Václav Rouček či Luisa. Album už nájdeš aj na Spotify, iTunes, Tidal či Google Play.

Mladý spevák ani zďaleka nekončí a pre svojich fanúšikov si pripravil ďaľšie prekvapenia. Jedným z nich je aj kvalitne spracovaný videoklip k pilotnej skladbe „Keď Zhasnú Svetlá„, ktorý vychádza tentoraz pod hlavičkou Milion+. O vizuál k skladbe sa postaral Martinov team na čele s Matejom Ohrablom.

Nakoniec si spevák pripravil ešte jedno špeciálne prekvapenie – limitovaný merch k albumu. Tento merch nájdeš tradične na shope rukahore.sk, tak sa ponáhľaj a objednávaj, nech sa ti táto limitka ujde.

Odporúčame