Makhmud Muradov má vyhliadnutého súpera do najbližšieho zápasu: Obaja borci súhlasili, na rade je UFC

Makhmud Muradov s uzbeckou vlakou

Makhmud Muradov má záujem nastúpiť do zápasu (Zdroj: Instagram.com/makhmud_muradov)

#Posledný zápas Makhmuda Muradovova bol v decembri 2019. V ňom dostal bonus 50 000 USD za najlepší výkon večera a rebríčkom svetových stredných váh začal výrazne stúpať. Následne sa mal stretnúť s Karlom Robersonom, avšak pre rodinné dôvody sa rozhodol do zápasu nenastúpiť. Vzápätí celý turnaj UFC 249 presunula pandémia koronavírusu. Teraz, keď UFC turnaje môžeme opäť sledovať každý víkend, Mach si našiel svojho ďalšieho súpera.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Makhmud “Mach” Muradov (@makhmud_muradov),

Zápas je dohodnutý

Nedávno Mach pridal na svoj Instagram príspevok: „Ja a Darren Stewart chceme ten zápas. Chcem už zase do klietky a do akcie. Takže UFC, Dana White a Mick Maynard, pošlite nám miesto a dátum. Ukážeme našim fanúšikom poriadnu show,“ potvrdil svoj záujem o Darrena Stewarta.

Ten má momentálne skóre 11-5 a už s vyššie spomínaným Karlom Robersonom v minulosti prehral hneď v prvom kole. Jeho doteraz najväčším skalpom je Deron Winn, ktorého veľmi tesne zdolal na body. Posledný zápas prehral v britskej Cage Warriors a do prípadného zápasu s Muradovom by nastupoval ako papierový outsider.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Makhmud “Mach” Muradov (@makhmud_muradov),

Zdroj: Instagram.com/makhmud_muradov, Sherdog.com
Odporúčame