UFC 249 bez česko-slovenskej účasti: Makhmud Muradov pre rodinné dôvody z Česka neodletí

Foto: Instagram Mach Muradov

#Po tom, ako súčasný šampión ľahkej váhy Khabib Nurmagomedov oznámil svoju neúčasť na turnaji UFC 249, pridal sa k nemu aj Mach Muradov. Súper, Karl Robenson bude mať najbližší zápas koncom apríla s Marvinom Vettorim z Talianska. Machov súper do budúcna je pre túto chvíľu neznámy.

Rodina na prvom mieste

Speváčka Monika Bagárová, ktorá je Machovou priateľkou, čaká narodenie ich prvého potomka. To bol hlavný dôvod, prečo Mach účasť v tomto zápase odmietol. Mach sa obával o to, či sa po turnaji bude môcť vrátiť do Česka: „Musíme teraz všetci myslieť na svojich blízkych, svoju rodinu a neriskovať. Verím, že sa zase čoskoro budeme tešiť na nový zápas. Držte sa! Spoločne všetko zvládneme,“ Muradov potvrdil na svojom Instagrame.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Makhmud “Mach” Muradov (@makhmud_muradov),

Ferguson má súpera

V hlavnom zápase turnaja o šampióna ľahkej váhy sa pôvodne mali proti sebe predstaviť Khabib Nurmagomedov a Tony Ferguson. Khabib však ostal uviaznutý v Rusku. Po špekuláciách, kto sa proti Fergusonovi predstaví, UFC dalo túto možnosť Justinovi Gaethjemu. Zápas však bude len o dočasného šampióna.

Zdroj: ufc.com., Instagram/makhmud_muradov
Odporúčame