Majú ženy miesto v rape? Sicky Nicky ťa presvedčí, že áno (VIDEO)

Sicky Nicky

Majú. Toľko ku krátkej odpovedi na otázku v titulku tohto článku. Na dlhšiu odpoveď nemáme čas, ale radi ti predstavíme začínajúcu slovenskú raperku Sicky Nicky, ktorá to s rapom myslí naozaj vážne.

Sicky Nicky vydáva svoje prvé EP s názvom Skinny Bitch

Hoci je raperka ponorená v rape už niekoľko rokov, bolo to len na teoretickej báze. Po nabratí odvahy sa rozhodla, že nahrá prvé skladby a to ju prinieslo až tu, keď vám píšeme o jej prvom celistvom projekte, ktoré poňala ako EP. Skinny Bitch obsahuje 6 trackov, ktoré postupne predstavujú osobnosti, ktoré sa v Sicky Nicky skrývajú. V skladbách je možné nájsť punchlines s odkazmi na hip hopovú kultúru, intímne spovede o jej detstve či vnímaní sexuality. EP Skinny Bitch má reprezentovať to, že ženy majú miesto v rape, vedia písať dobré punchlines, a že na výzore na konci dňa aj tak nezáleží.

EP nájdete na všetkých streamoch, ale aj tak vás zaujíma len Spotify

EP pokryli po hudobnej stránke Huno, Mjay, Kansiik a Anyvibe (Kabu Beats). „Po zvukovej stránke je tam všetko, čo ma momentálne baví. EP uzatvára track Bezproblémový typ, ktorý ako jediný na EP zvukovo odkazuje na UK Garage, o chops na tomto tracku sa postaral VI3E“, dodala Sicky Nicky pre náš portál.

Sicky Nicky

Cover zadnej strany s tracklistom a producentmi 

Sicky Nicky

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze

Odporúčame