Majself zažíva náročné obdobie. Najprv polícia, potom zrážka s autom

Majself si neprechádza jednoduchým obdobím. Pred pár dňami musel riešiť problémy s políciou, za ktoré mohla marihuana. Aktuálne je rád, že je zdravý a má len odreniny. Narazilo doňho totiž auto a všetko mohlo dopadnúť ďaleko horšie.

Majself a marihuana

Koncom minulého týždňa Majselfa zadržala Polícia Slovenskej republiky, pretože dôvodom bolo, že mal pri sebe marihuanu. Známa „zelená bylina“ je v našej krajine ešte stále ilegálna. Príčinou, prečo známy rapper pri sebe marihuanu mal, bolo, že trpí Crohnovou chorobou, pri ktorej práve táto látka pomáha ultmovať bolesť.

Vo vyhlásení pre portál Ruka Hore všetko uviedol na pravú mieru. Zároveň sa ospravedlnil. „Celá vzniknutá situácia ma veľmi mrzí. Predovšetkým kvôli mojej rodine a kvôli mojim fanúšikom. Na druhú stranu by som však bol nerád keby sa celá situácia interpretovala nesprávne, pretože nie som žiadny drogový dealer, nie som žiadny kriminálnik, ani žiadny feťák,“ povedal pre Ruka Hore.

Nepríjemná zrážka s autom

Ešte nepríjemnejší zážitok Majself zažil včera, 23.mája 2022. Takto ho opísal na svojom profile na sociálnej sieti Facebook. „Dnes som sa narodil druhýkrát. Ďakujem anjelom hore, že ma strážia, asi všetci, čo sú tam. Narazilo do mňa zozadu auto asi v 70-kilometrovej rýchlosti a skončil som zázrakom iba s odreninami. Dávajte na seba všetci pozor a radujte sa z každého dňa.“

Pevne veríme, že Majselfa čaká pokojnejšie obdobie, kde najhlavnejšou témou, ktorá sa ho bude týkať, budú jeho koncerty a skladby.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Majself, Facebook 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *