Tento klip ťa vezme ku hviezdam: Majself ho venoval svojmu synovi

Majself

Majself v novom videoklipe. ZDROJ: YouTube.com/MajselfTV

#Už celé roky patrí Majself k našim domácim raperom, ktorí do svojej hudobnej tvorby vždy vnášajú hlbší zmysel. Inak tomu nie je ani pri jeho dnešnej novinke „Hviezdy“, o ktorú sa po produkčnej stránke postaral Fillipian. Tou pridanou hodnotou aktuálnej pesničky je fakt, že obľúbený raper ju venoval svojmu synovi Nikolasovi.

Takto sa Majself o tejto skladbe vyjadril na svojom Instagrame: „Skladbu aj videoklip venujem Nikolasovi, pretože chcem aby sa v živote vracal práve k tejto skladbe. Obrovské ďakujem @fillipian za top hudbu a @pierrelexis s teamom za top klip 👌🔥 Link nájdete v stories, dajte mi vedieť do komentov, čo hovoríte na klip 👀 A ak vás bude vec baviť budem rád, keď ju pozdielate všade kde sa dá…Enjoy ✨“

Majself sa nebojí ukázať city

Pri Majselfovej hudbe je zvykom, že popri skvelo znejúcich trackoch majú všetky aj emóciu. To sa pri dnešnej novinke podarilo priniesť aj v podobe príjemneho videoklipu, o ktorý sa spolu so svojim tímom postaral spomínaný Pierre Lexis.

Raper so svojim synom Nikolasom ukazujú svoj (ne)typický vzťah otca so synom aj v podobe spoločných videí, ktoré vo veľkej miere bavia ľudí na Instagrame!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame