Majself a Kali dávajú von úprimný a očakávaný videoklip Žijem To Pre

Len 2 mesiace stačilo Majselfovi nato, aby sa z jeho spoločného songu TALIZMAN, ktorý má s českým raperom Benom Cristovaom stal hit. Úvodná skladba, ktorá odštartovala predaj jeho nového albumu “TRIP”, len nedávno prekročila hranicu videní cez 2 milióny! Tak potvrdil, že po hite VLNY, ktorá v slovenských rádiách rezonovala na prvých priečkach, patrí medzi hip-hopovú špičku. Dnes vypúšťa svoj najosobnejší song ŽIJEME TO PRE, kde si prizval uznávaného rapera a dobrého kamaráta Kaliho.

Viete pre koho alebo prečo žijete ? Majself to vie, a na túto otázku odpovedá v novom videoklipe „Žijeme to pre“, ktorý je v poradí už 8-mi z nového albumu. Ten sa narodil v hudobnom svete tento rok v septembri, na ktorom spoločne pracovali s jeho dvorným producentom a Dj-om Grizzlym. Do novinky Žijem to pre si Majself pozval Kaliho, ktorý opäť potvrdil, prečo je na vrchole slovenskej scény a zároveň aj to, že ich vzájomná spolupráca má vždy fungujúcu chémiu. Samotná skladba vznikla v lete tohto roku a obaja svoje texty napísali mimo Slovenska.

Samotný videoklip nadväzuje na myšlienky v texte, kde obaja umelci odhalili svoju časť súkromia. V Majselfovej časti sa dokonca objavil aj jeho syn Nikolas, ktorý je podľa jeho slov prvý a najpodstatnejší dôvod prečo žije. Kaliho sloha je zasa situovaná do leteckých hangárov v Šuranoch, ktoré podčiarkujú Kaliho výpoveď o tom, aké je dôležité popri všetkých nepodstatných ľuďoch žiť pre seba, aj nebáť sa plniť svoje sny a „lietať si v oblakoch“.

Kaliho si veľmi vážim ako človeka aj ako hudobníka, a samozrejme som mal víziu, aby sme na môj album spravili čo najlepšiu vec. Hudbu a tému sme vyberali na naše pomery dlhšie, nakoľko album „TRIP“ disponuje skôr temnejšou atmosférou a Kali si želal spraviť pozitívnu skladbu. Dnes som veľmi vďačný, lebo táto skladba patrí medzi moje najobľúbenejšie z albumu, a zároveň som rád, že takýto človek, akým je Kali, figuruje medzi mojími hudobnými hosťami. Vážim si každú jednu spoluprácu s ním, nakoľko je pre mňa vzorom v profesionalite a pokore, na takej vysokej úrovni, nehovoriac o tom, že popri jeho hudobných kvalitách si stále zachoval aj vlastnú tvár. Preto som ho oslovil aj do tejto témy, pretože obaja žijeme naplno a pre…“ uzatvára Majself.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Post Malone spadol z pódia. Má zlomené rebrá? (VIDEO)
Odporúčame