Majk Spirit žije svoj primetime: Oženil sa, očakáva dcéru a album Artist slávi úspech

Primetime. Song, ktorým Majk Spirit odpálil slovenský rap a dnes má viac ako 34 miliónov pozretí. A teraz Speasy vyslovene svoje primetime žije. Zamiloval sa, vytvoril nový parádny album, oženil sa a spolu so svojou partnerkou Mariou čaká dcéru. Veľmi mu to prajeme a dúfame, že všetko pôjde tak ako má. Vzhľadom na to, koľko sa toho v Majkovom živote udialo za posledné obdobie, poďme si to mierne zhodnotiť a zosumarizovať.

„Dovoľte mi vám predstaviť rodinu Dušičiek,“ napísal Majk pred troma dňami na svoj profil na Instagrame a medzi prvými gratulantmi boli aj mená ako Sajfa a Separ. Nečudo, keď to nadnesene povieme, Speasy čakal na svoje šťastie dlho, ale ako to tak vyzerá, oplatilo sa to.

„Bola Ruska, nerozumela mi ani pol slova.. teraz je moja Žena..,“ napísal Majk, pričom sa jedná o spomienku na track Ženy treba ľúbiť, kde spomína vtedy záhadnú Rusku,  o ktorej nič nevedel. Nuž, dnes vie, že je z Ukrajiny, volá sa Maria a je jeho manželka. Život sa s nami niekedy veľmi zaujímavo hrá.

V ďalšom príspevku sa dozvedáme, že Michal a Maria budú mať dcéru. K samotnej fotografii napísal Majk Spirit iba tri slová, pretože viac ani netreba. Samotná snímka povie viacej ako akýkoľvek dlhý príspevok.

Mark Spirit naozaj žije svoj primetime, či už v súkromí alebo aj v práci. „Album je už vonku tri týždne a ja stále čítam nové extrémne pozitívne reakcie. Teraz ma zaujímajú tvoje najoľúbenejšie songs, dropni svoje top 3 do komentáru. Photo by moja žena Maria Dušička,“ napísal Speasy zatiaľ v poslednom príspevku.

Ako to tak vyzerá, raper, ktorý sa narodil v roku 1984 a o pár rokov z neho bude štyridsiatnik má svoj primetime. Dlho naň drel, makal, bol trpezlivý. A pevne veríme, že dcérka príde na svet zdravá a všetko bude v poriadku. Spirit je na slovenskej rapovej scéne veľmi dlho a spolu s KF, DMS či Kalim ho radíme k absolútnej špičke nášho rapu.

Vzhľadom na to, čo sa mu deje v živote sa možno pomerne skoro dočkáme aj tracku alebo trackov, ktoré budú k jeho novej životnej situácii inklinovať. Tešíme sa.

Foto: Majk Spirit, profil na Instagrame

 

 

Odporúčame